Каталог   /   Спорт и активный отдых   /   Стриминг и блоги Youtube   /   Стедикамы (ручные стабилизаторы)   /   RTAKO

Стедикам RTAKO Q09 Mini

Фото - Стедикам RTAKO Q09 Mini
RTAKO Q09 Mini
Основное
Типдля смартфона
Комплектациятрипод-подставка
пульт ДУ
Характеристики подвеса
Угол поворота360°
Аккумулятор
Емкость500 мАч
Время работы от одного заряда3 ч
Функции и возможности съемки
Функциификсация положения камеры
блокировка оси
Режимы сьемкиTime lapse
режим слежения
Общее
Телескопическая ручка / 70 мм /
Складная конструкция
Габариты (сложенный)155x75x66 мм
Вес260 г
Дата добавления на E-Katalogмай 2026
Встроенная подсветка. Управление жестами.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара

Купить RTAKO Q09 Mini

Все цены 6 →

RTAKO Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314) Q09MiniElectricGimbalStabilizerwithARDetachBl

Стабілізація/Двовісна|Час автономної роботи/До 5 годин|Вага/0,21 кг|Ємність акумулятора/400 мАг|Особливості/Пульт ДК, Складан... ещеа конструкція|Тип підключення/Bluetooth|Тип/Електронний|Кут повороту/360°|Призначення/Для смартфону|Комплектація/Стедікам, Документація|Бренд/RTAKO
COMFY.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
1 999 грн.

Стедікам Rtako Q09 Mini Electric Gimbal with AR Detach (69750682723140) Black 6975068272314

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaС нами 7 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
2 399 грн.

Стабілізатор для смартфона/стедікам RTAKO Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Чорний (6975068272314)

АЛЛОС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес.
Пожаловаться

Стабілізатор для смартфона Rtako Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314) 6975068272314

Кишеньковий відеограф: Стабілізатор Rtako Q09 Mini Electric Gimbal Створюйте плавний та динамічний контент без зайвих зусиль... ещеіз ультракомпактним стабілізатором від Rtako. Модель Q09 Mini — це розумний електричний гімбал, розроблений для тих, хто цінує мобільність. Він ефективно компенсує трясіння рук під час ходьби чи зйомки в русі, перетворюючи аматорські кадри на професійні відео для TikTok, Instagram чи YouTube. Унікальна функція AR Detach та підсвічування Головною особливістю цієї моделі є функція AR Detach, що дозволяє легко від'єднувати компоненти для максимально компактного зберігання. Стабілізатор оснащений вбудованим світлодіодним підсвічуванням, яке має кілька режимів яскравості, що дозволяє знімати якісні селфі та влоги навіть у сутінках. Попри свої мініатюрні розміри, пристрій поєднує в собі функції стабілізатора, селфі-палиці та стійкого штатива-трипода. Розумне керування та автономність Rtako Q09 Mini комплектується знімним Bluetooth-пультом, за допомогою якого можна дистанційно керувати спуском затвора або початком запису. Вбудований акумулятор забезпечує тривалий час роботи електричного мотора, а міцна складна конструкція дозволяє носити гаджет навіть у кишені джинсів. Це ідеальний вибір для мандрівників та влогерів, яким потрібен надійний інструмент для зйомки «на ходу».
Skay.uaС нами более 10-ти лет
(Одесса)
Пожаловаться

Стедікам Rtako Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314)

КібернетикиС нами 4 года
(Киев)
Пожаловаться
2 099 грн.

Стабілізатор для смартфона/стедікам RTAKO Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Zcase С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 799 грн.