Стедікам DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Відео 35Фото 9 |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo Creator Comboбазова |
|
3 мікрофони для запису звуку. Підтримка карток пам'яті microSD (до 512 ГБ). Швидка зарядка (80% за 16 хв., 100% за 32 хв.). Режим slow-motion (240 к/с за 1080p, 120 к/с за 4K і 2.7К). Колірна глибина 10-біт. Поворотний дисплей (орієнтація).
У порівнянні з попередньою версією більша матриця, більший дисплей (сенсорний), швидший фреймрейт в 4К, швидше зарядка, 10-бітна глибина кольору.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Усі ціни 13 →Екшн-камера DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo (CP.OS.00000302.01) EU | 36 539 грн. |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo CP.OS.00000302.01 | 36 000 грн. |
Стедікам DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo (CP.OS.00000302.01 / 02) CP.OS.00 | 35 500 грн. |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo (CP.OS.00000302.01) mj-061056 | 39 150 грн. |
DJI Стедікам DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo (CP.OS.00000302.01 / 02) CP.O | 35 500 грн. |
ще 8 пропозицій
Це найкраща компактна камера для блогерів у 2023/24 році! Розмір матриці, якість зйомки відео, 4K 120к/с, стабілізація, 10-ти бітний логарифмічний колірний профіль, ActiveTrack 6.0, якість звуку на вбудовані мікрофони, бездротовий мікрофон, простота у використанні, компактність, комплектація, можливість використання в якості веб-камери. Застосунок DJI Mimo заблокований в App Store та Play Market для мешканців України. На Android смартфони можна завантажити apk файл прямо з сайту DJI, а для iPhone доведеться змінювати регіон AppleID. Вектор UA: користуюся DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стедікама DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo:
- Характеристики камери: матриця 1", апертура f/2.0
- Діапазон ISO 50-6400, зйомка при недостатньому освітленні 50-16000
- Автоматичне розпізнавання та фокусування на обличчі
- Автоматичне стеження за об'єктом та розташування його в кадрі з урахуванням золотого перерізу
- Фазовий автофокус Full-Pixel
- DJI Pocket 3 базовая — ручка с резьбой 1/4", защитный футляр, кабель USB C для зарядки, ремешок на запястье;
- DJI Pocket 3 Creator Combo — базовая комплектация + широкоугольная линза, DJI Mic 2 передатчик (для микрофонов), защита микрофона от ветра, магнитный держатель для микрофона, доп. ручка с батареей, мини-трипод, сумка для переноски
Модификації DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Ціни на DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | від 35 500 грн. | 13 пропозицій | ||
DJI Osmo Pocket 3 | від 25 899 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →