Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Пили   /   Ryobi

Циркулярна пила Ryobi R18MMS-0 (5133004515)

Фото - Пила Ryobi R18MMS-0
Відео 3Фото 7
Ryobi R18MMS-0
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска4250 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску85 мм
Діаметр посадкового отвору15 мм
Глибина різу26 мм
Пиляльний диск ліворуч
Функції та можливості
Комплектаціядиск
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаRyobi ONE+
Напруга батареї18 В
Сумісні акумуляториRB1820C, RB1850X, RB1840X, RB18L40, RB18L15, RB18L90, RB18L20, RB18L25, RB18L30
Інше
Рівень шуму103 дБ
Вага1.9 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2021
Маркування виробника
5133004515

Мала вага. Великий кут нахилу підошви.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Пили: різновиди, призначення та поради щодо виборуКороткий огляд різних видів пил і пильних верстатів з порадами щодо вибору інструментів

Купити Ryobi R18MMS-0

Усі ціни 21 →

Пила универсальна Ryobi ONE+ R18MMS-0, без АКБ и ЗП (5133004515) 5133004515

Тип монтажна Вигляд торцева Живлення акумулятор Напруга акумулятора 18 В Розмір диска 85 мм Діаметр посадкового отвору 15 мм... щеГлибина різу при 90º 26 мм Вага 1.9 кг
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 299 грн.

Ryobi 5133004515

Циркулярна пилка Ryobi R18MMS-0 (5133004515) - призначена для роботи по дереву, кольоровим металам, пластику, керамічній пл... щеитці. Особливості: - Універсальна пила 85 мм ідеальна для пиляння дерева, металу, гіпсокартону, пластику та плитки - Інноваційний занурювальний механізм дає змогу робити акуратні пропили в деревині - Швидкість 4250 об/хв дає змогу ефективно різати дерево на глибину до 26 мм, метал на глибину до 2 мм і плитку на глибину до 9 мм - Універсальний пиляльний диск дає змогу працювати з різними матеріалами - Безключове регулювання глибини різу дає змогу змінювати налаштування швидко та легко
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 763 грн.

Пила дискова RYOBI ONE+ R18MMS-0 (5133004515) 5133004515

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

Монтажна пилка Ryobi R18MMS-0

Циркулярна пила Ryobi R18MMS-0 — це високоефективний та компактний інструмент, розроблений для професійних та аматорських рем... щеонтних робіт. Завдяки потужному 18-вольтовому літій-іонному акумулятору вона забезпечує швидкість до 4250 об/хв, що дозволяє швидко і точно різати різноманітні матеріали. Максимальна глибина різання становить 26 мм у деревині, до 2 мм у металі та до 9 мм у плитці. Модель обладнана регульованою системою глибини різання без інструментів для зручності та точності роботи. Вона підходить для різання деревини, пластику, гіпсокартону та плитки, що робить її універсальним інструментом для різних проектів. Легка вага — всього 1,9 кг, забезпечує комфорт при тривалому використанні. Вбудований напрямна шина сприяє високій точності різу, а діаметр леза 85 мм із отвором 15 мм дозволяє працювати з полотнами широкого спектра матеріалів. Інноваційний механізм занурювального різання і простота управління роблять цю пилу зручною та безпечною у застосуванні. Модель не комплектується акумулятором та зарядним пристроєм, що дозволяє адаптувати її до вже існуючого інструментального парку. Ryobi R18MMS-0 — ідеальний вибір для тих, хто цінує високі технічні характеристики, універсальність і комфорт у роботі.
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 682 грн.

Ryobi Пила дискова, one+ r18mms-0, універсальна, диск 85 мм, 1.9 кг (без акб і зу) 5133004515

- Інноваційний занурювальний механізм сприяє створенню акуратних пропилів у деревині. - Швидкість 4250 об/хв допомаг... щеає ефективно різати дерево на глибину до 26 мм, метал на глибину до 2 мм та плитку на глибину до 9 мм. - Безключове регулювання глибини різу дозволяє змінювати налаштування швидко і легко. - Універсальний пиляльний диск дозволяє працювати з різними матеріалами. -
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 888 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Ryobi R18MMS-0

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди