Шабельна пила Ryobi RRS-1200K (5133002472)
Фото - Пила Ryobi RRS-1200K
Фото 6
Ryobi RRS-1200K
Основне
Тип пристроюшабельна
Типпереносна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Розташування двигунапоздовжньо
Потужність1200 Вт
Ріжуче обладнання
Глибина різу200 мм
Глибина пропилу сталі20 мм
Довжина полотна300 мм
Величина ходу30 мм
Макс. частота ходів3000 хід/хв
Захисні функції
Антивібраційна система
Функції та можливості
Функціїбезключова заміна полотна
Комплектаціяпиляльне полотно
кейс (сумка)
Інше
Рівень шуму103 дБ
Вага3.4 кг
Офіційний сайтpl.ryobitools.eu
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2016
Маркування виробника
Безключова заміна полотна. Антивібраційна система. Кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Купити Ryobi RRS-1200K
Усі ціни 18 →
Пила шабельна Ryobi RRS1200-K 1200Вт 5133002472
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Ryobi 5133002472
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Шабельна пила RYOBI RRS1200-K (5133002472) 5133002472
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Ryobi RRS-1200K (5133002472)
Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
Пилка шабельна Ryobi RRS1200-K, 1200Вт, 0-3000 рух/хв, хід 30мм, 5.25кг 5133002472
Вага (кг): 5.25 Вібрація Похибка рівня вібрації під час різання колоди (м/с2): 1.5 Похибка рівня вібрації під час різання дощ... щеок (м/с2): 1.5 Рівень вібрації під час різання колоди (м/с2): 18.8 Рівень вібрації під час різання дощок (м/с2): 17.1 Основна інформація Артикул: 5133002472 Артикул: 5133002473 Потужність: 1200W Постачається в: Кейс Продуктивність Амплітуда ходу (мм): 30 Макс. різальна здатність в алюмінії
Bazaua.comЗ нами 6 років
ще 13 пропозицій
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Електроніжка з вбудованою системою віброзахисту
Усередині корпусу пили Ryobi RRS-1200K подовжньо розміщений електродвигун потужністю 1200 Вт. Обертаючись, він приводить в рух механізм, що коливається, який рухається з амплітудою 30 мм і частотою 3000 хід/хв. За рахунок цього інструмент може виконувати корисну роботу – різати дерево (товщиною до 200 мм), сталь (до 20 мм), пластик чи інші матеріали. Оскільки рух основних механізмів шабельної пилки викликають відчутні коливання, в дану ножівку вбудована антивібраційна система. Задня рукоятка інструменту «підвішена» до корпусу на вібропоглинаючих шарнірах. Вони суттєво зменшують силу та амплітуду коливань, які передаються від працюючої пили на руки користувача. Це дуже корисна функція для тих, хто займається розпилюванням деревини, демонтажем дерев'яних конструкцій або обрізанням дерев по кілька годин поспіль. Завдяки низькій вібровіддачі, кисті та суглоби менше страждають під час тривалої роботи.