Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   SeaBreeze

Електрочайник SeaBreeze SB-016 1500 Вт 2.5 л білий

Фото - Електрочайник SeaBreeze SB-016 1500 Вт 2.5 л  білий
Фото 4
SeaBreeze SB-016
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
2.5 л
Споживана потужність
1500 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Подвійні стінки
Матеріал
пластик
Джерело живлення
230 В
Офіційний сайт
sea-breeze.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2022

Електрочайник з збільшеним об'ємом 2.5 літра — помітно більше стандартних моделей на ринку. Така місткість робить його підходящим варіантом для великої родини або ситуацій, коли гаряча вода потрібна одразу у значній кількості: наприклад, для одночасного приготування кількох чашок чаю, наповнення термоса або використання в кулінарії. Конструкція з подвійними стінками додатково підсилює практичну цінність великого об'єму: вода всередині остигає повільніше, ніж в одношарових корпусах, а отже повторний нагрів потрібен рідше, що при 2.5 літрах економить значну кількість часу та електроенергії.

Зовнішня поверхня електрочайника SeaBreeze SB-016 при цьому не нагрівається до високих температур, залишаючись відносно безпечною при випадковому дотику. Корпус виготовлений з пластику, що дозволяє утримувати вагу в розумних межах — з повністю заповненим сталевим чайником такого об'єму поводитися було б відчутно важче. Потужність становить 1500 Вт, що при такій великій ємності означає більш тривале час кип'ятіння — це варто враховувати, якщо швидкість нагрівання принципова. Індикатор рівня води у конструкції не передбачений, тому наповнення доведеться контролювати через відкриту кришку. Збільшений об'єм 2.5 літра — ідеальний для сімей або справ, що вимагають одночасної наявності великої кількості гарячої води. Подвійні стінки для довшого утримання тепла і пластиковий корпус для легшого користування.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SeaBreeze 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SeaBreeze.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити SeaBreeze SB-016 1500 Вт 2.5 л білий

Усі ціни 46 →

Електрочайник SeaBreeze SB-016

+ 15 балів ITbox, Тип - звичайний, об'єм - 2.5 л, 1500 Вт, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, Фільтр від накипу - є, Кришка... ще- незнімна, білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Електрочайник SEA BREEZE SB-016 РН018053

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Електрочайник SeaBreeze SB-016

Потужність, Вт: 1500 / Об'єм, л: 2.5 / Тип нагрівального елементу: дисковий (прихований) / Матеріал корпусу: нержавіюча сталь... ще/ пластик / Колір: нержавіюча стaль / білий
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
507 грн.

Електрочайник SeaBreeze SB-016

Потужність, Вт: 1500 / Об'єм, л: 2.5 / Тип нагрівального елементу: дисковий (прихований) / Матеріал корпусу: нержавіюча сталь... ще/ пластик / Колір: нержавіюча стaль / білий
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
513 грн.

SeaBreeze SB-016

Електрочайник SeaBreeze SB-016 — ваш надійний помічник на кухні, поєднання якості, інновацій та сучасного дизайну. З об'... щеємом 2.5 літра він здатний заварити чай чи каву для великої родини або компанії друзів. Потужність у 1500 Вт забезпечує швидкий нагрів води, що робить процес не лише ефективним, а й економічно вигідним. Важливим елементом дизайну SeaBreeze SB-016 є його прихований нагрівальний елемент у формі диска, який захищає від накипу та забезпечує рівномірний нагрів води. Цей тип нагрівального елемента значно зменшує утворення накипу, що подовжує строк служби пристрою. Двошаровий корпус електрочайника виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує його довговічність. Зовнішній корпус із пластику також виконує функцію захисного шару, зменшуючи ризик опіків при контакті. Це робить SeaBreeze SB-016 не тільки безпечним у використанні, але й стильним доповненням інтер'єру вашої кухні. Чайник обладнаний світловим індикатором роботи, що полегшує контроль за його роботою. Функція обертання на 360° забезпечує зручність у користуванні, оскільки дозволяє встановити чайник на підставку з будь-якого положення. Окрім цього, чайник має фільтр від накипу, що очищає воду перед кип'ятінням, поліпшуючи якість ваших напоїв. Безпека — один із пріоритетів SeaBreeze SB-016. Чайник оснащено захистом від перегріву, а також системами автовідключення при закипанні та при знятті з підставки, що робить його абсолютно безпечним для щоденного використання. SeaBreeze SB-016 працює від стандартної мережі напругою 220 В і частотою 50 Гц, тож легко інтегрується у ваше життя, не вимагаючи особливих умов. Його елегантний білий колір разом із сріблястими елементами додає вишуканості, створюючи відчуття легкості та простоти. Електрочайник SeaBreeze SB-016 — це вибір на користь функціональності та стилю. Він неодмінно стане незамінним елементом вашої кухні, додаючи їй сучасності та ефективності.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
457 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на SeaBreeze SB-016 1500 Вт 2.5 л білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна