Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Електрозамки   /   Seven Systems

Електрозамок Seven Systems SL-7763BF

Фото - Електрозамок Seven Systems SL-7763BF
Фото 9
Seven Systems SL-7763BF
Колір
Тип (форм-фактор)
смарт-накладка з ручкою
Зчитування (відкриття)
ключ
код / 150 штук /
картка / брелок / 200 штук /
мобільний застосунок / Oji Smart, TTLock /
відбиток пальця / 200 штук /
Зчитування карт / брелоків
Mifare
Підключення (протокол)
Wi-Fi / Bluetooth
Джерело живлення
4xAAA / 5 В
Товщина дверей
35 — 110 мм / металопластикові, металеві, дерев'яні /
Розміри накладки (ШхВхГ)
35х280х22 мм
Регулювання міжосьової відстані
/ 72/85/92 мм /
Клас захисту IP
IP55
Робоча температура
-25 ~ +55 °C
Офіційний сайт
seven-systems.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Seven Systems SL-7763BF

Усі ціни 10 →

Seven SEVEN LOCK SL-7763BF (72-92 мм) black Розумний замок (без врізної частини)

Використовуйте промокод GP2026 та отримайте знижку -10% Переваги SEVEN LOCK SL-7763BF (72-92 мм) black Розумний замок (без вр... щеізної частини): Чітке зображення та якісний звук Надійна робота та сучасний функціонал Підходить для квартири, будинку або офісу Просте встановлення та зручне керування SEVEN LOCK SL-7763BF (72-92 мм) black Розумний замок (без врізної частини) ефективне рішення для контролю доступу та
Gpsecurity.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
7 900 грн.

Умный дверной биометрический замок SEVEN LOCK SL-7763BF white

Vincom.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 690 грн.

Розумний дверний біометричний замок SEVEN LOCK SL-7763BF black (без врізної частини)

Розумний замок в офіс або квартиру SEVEN LOCK SL-7763BF black складається з накладок з ручками. Повне управління та налашту... щевання замка зі смартфона через Bluetooth. Можна встановлювати як на вхідні, так і на міжкімнатні двері. Можливість встановлення на вулиці (захист IP54). Яскрава LED індикація. Можна встановити на вашу врізну частину і користуватися циліндром для замикання нижніх ригелів.
Svn.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
7 861 грн.

Seven Розумний дверний біометричний замок SEVEN LOCK SL-7763BF Black (без врізної частини)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
6 699 грн.

Розумний замок SEVEN LOCK SL-7763BF без врізної частини 72-92 мм відстань зчитування 5 см Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  RSI З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 653 грн.
ще 5 пропозицій