Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Зволожувачі повітря   /   Stadler Form

Зволожувач повітря Stadler Form Oskar

Фото - Зволожувач повітря Stadler Form Oskar
Відео 9Фото 14
Stadler Form Oskar
Колір
Призначення
зволожувач
мийка повітря
Зволоження
водяне
Площа приміщення (зволоження)
50 м²
Функції
контроль вологості (гігростат)
регулювання продуктивності
нічний режим роботи
ароматизатор
відключення за відсутності води
Керування
електронне
Продуктивність
125 м³/год
Час безперервної роботи
9.5 год
Витрата води
370 мл/год
Об'єм бака для води
3.5 л
Мін. рівень шуму
26 дБ
Макс. рівень шуму
39 дБ
Потужність споживання
18 Вт
Джерело живлення
електромережа
Розміри (ВхШхГ)
290x246x246 мм
Вага
3.1 кг
Офіційний сайт
stadlerform.ua
Дата додавання на E-Katalog
липень 2012
Маркування виробника
O-020OR

O-021

O-025

Ще
O-026

O-028

O-029

O-023

Миття повітря торгової марки Stadler Form є середнім ціновим сегментом і насамперед виділяється своїм стильним зовнішнім виглядом. Корпус має форму куба, який розміщується на підставці та має виступати декоративним елементом в інтер'єрі. При цьому у продажу можна зустріти різні колірні варіації моделі, зокрема білу та чорну. Зволожувач Stadler Form Oskar рекомендується розміщувати у приміщеннях площею до 50 м².

Він оснащений гігростатом для регулювання рівня вологості: доступні 4 встановлені режими зі значенням від 40 до 55% з автоматичним вимиканням після їх досягнення. Також є окремий постійний режим роботи (без прив'язки до вологості) і 2 швидкості обертання вентилятора - інтенсивності випаровування. На максимальну витрату води становитиме 370 мл/год, тобто 3.5-літровий резервуар не доведеться поповнювати близько 9.5 години. На меншій швидкості прилад витрачає 200 мл/год та всього 6 Вт електроенергії, працює тихіше (рівень шуму до 26 дБ). До додаткових фішок моделі відноситься спеціальний нічний режим із приглушеною або зовсім вимкненою індикацією. Також є відсік для додавання ароматичних олій (функція ароматизатора).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stadler Form 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stadler Form.

Купити Stadler Form Oskar

Усі ціни 20 →

Зволожувач повітря Stadler Form Oskar Black (O-021) OSKAR BLACK O021

Випарний зволожувач повітря OskarНемає кращого зволожувача повітря, ніж Oskar! Oskar - це економічний, потужний зволожувач, я... щекий забезпечує ідеальний клімат у приміщенні завдяки вбудованому зволожувачу, який оптимізує рівень вологості повітря. Oskar вимикається, коли резервуар для повітря порожній. Oskar вимикається, коли резервуар для повітря спорожніє, але він настільки функціональний, що ви можете поповнити резервуар для повітря під час роботи. Практично безшумний, він буде непомітним, коли ви вирішите відпочити. Увімкніть нічний режим, щоб приглушити індикаторні лампочки. Oskar наповнить повітря в кімнаті вашим улюбленим ароматом завдяки вбудованому дозатору ароматизаторів.Особливості продуктуПродуктВиробникStadler FormКод виробникаOSKAR BLACK O021EANОсновна інформаціяТипВипарнийКолірЧорнийТехнічні характеристикиРобоча площа50m2Продуктивність370 мл/годКількість ступенів зволоження5 ступенівОб'єм резервуара для води3.5 LПотужність18 WФункціїТаймерНемаєОчищення повітряНіІонізаціяНіУФ-лампаНемаєГігростатНемаєЗв'язокПульт дистанційного керуванняНемаєУправління смартфономНемаєДисплейНемаєРозміриВисота29 смШирина24.3 смГлибина24.3 смВага3.1 кгХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 128 грн.

Увлажнитель воздуха Stadler Form Oskar White (O-020)

Выпаренный увлажнитель Stadler Form Oskar для помещений до 50м2 Ежедневно мы делаем 20 000 вдохов и выдохов, что соответ... ществует примерно 12 000 литров воздуха. Качество воздуха оказывает огромное влияние на наше здоровье и самочувствие. Выпаренный увлажнитель воздуха Oskar улучшает качество воздуха в помещении, поддерживая влажность на оптимальном уровне. Испарение (испарение) является
Gadgetgalaxy.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
6 217 грн.

Зволожувач повітря Stadler Form Oskar Black (O-021)

Зволожувач повітря Stadler Form Oskar Black (O-021) — ефективний випаровувальний зволожувач для приміщень до 50 м² з продукти... щевністю до 370 мл/год, резервуаром 3,5 л і двома рівнями інтенсивності; вбудований гігростат автоматично підтримує оптимальний рівень вологості, а антибактеріальний фільтр забезпечує гігієнічне зволоження без білих нальотів; тихий режим і затемнення індикаторів підходять для спальні та дитячої, компактний чорний корпус (24,6×29×24,6 см) гармонійно вписується в інтер’єр; є відсік для ароматерапії, автоматичне вимкнення при відсутності води та змінний фільтр для зручного обслуговування.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 137 грн.

Увлажнитель воздуха Stadler Form Oskar White (O-020)

Выпаренный увлажнитель Stadler Form Oskar для помещений до 50м2 Ежедневно мы делаем 20 000 вдохов и выдохов, что соответ... ществует примерно 12 000 литров воздуха. Качество воздуха оказывает огромное влияние на наше здоровье и самочувствие. Выпаренный увлажнитель воздуха Oskar улучшает качество воздуха в помещении, поддерживая влажность на оптимальном уровне. Испарение (испарение) является
Technoshark.com.uaЗ нами 3 роки
(Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
6 513 грн.

Випарний зволожувач Stadler Form Oskar Higrostat 3,5л 50м2 DNAWO-020

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
6 071 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Stadler Form Oskar

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Зволожувач повітря Stadler Form Oskar отримав змішані відгуки від користувачів. Дизайн пристрою зручний і естетичний, що дозволяє легко розмістити його в будь-якому приміщенні. Користувачі відзначають, що він ефективно виконує свої функції і не залишає нальоту на меблях, працює тихо. Проте, деякі користувачі скаржаться на високу вартість фільтрів і їхню відсутність у продажу, що може стати проблемою в майбутньому. Загалом, пристрій піднімає вологість, але не всім користувачам вдалося досягти бажаного рівня. Незважаючи на деякі недоліки, багато хто вважає, що цей зволожувач вартий своїх грошей, особливо якщо не забувати про своєчасну заміну фільтрів.
Переваги

Мінуси

7
5
звичайна модель, нічого особливого
19 листопада 2014
трохи піднімає вологість
не раджу купувати - замучите потім шукати нові фільтри, та ще за такою ціною високою (2 фільтра - 1000 рублів)
користуюся Stadler Form Oskar місяць і більше рекомендую не купувати
модель із серйозними недоліками
4 грудня 2015
Зручний дизайн, куди не поставив би всюди місце.
Вологість не піднімає, фільтри для нього не продаються. Коштує дорого.
рекомендую не купувати
Класний апарат
8 листопада 2013
Купив кілька місяців тому, все в захваті, чудово справляється зі своїм завданням, не залишає нальоту на меблі, не шумить! Найголовніше не треба забувати про зміну фільтрів кожні півроку, можна пізніше, якщо вода м'яка! Всім раджу, своїх грошей вартує!
Чудовий дизайн, ефективний, надійний!
Немає
Артемкористуюся Stadler Form Oskar кілька місяців рекомендую купити обов'язково
Показано 3 з 31 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості зволожувача Stadler Form Oskar:
• Бактерицидний картридж Silver Cube TM
Колірні варіанти:
• Білий
• Чорний
• Сріблястий