Зволожувач повітря Stadler Form Oskar Big
Відео 6Фото 23 |
Stadler Form Oskar Big |
|
Миття повітря торгової марки Stadler Form - це зволожувач, виконаний у стильному лаконічному дизайні та розрахований на використання у великих приміщеннях. Так, максимальна площа для застосування, що рекомендується, становить 100 м² (при висоті стель 2.5 м). Прилад працює за принципом водяного випаровування, оснащений четвіркою фільтрів, що зволожують, і досить великим 6-літровим резервуаром для води.
Максимальна витрата рідини за годину роботи становитиме 700 мл, а отже, без дозаправки зволожувач Stadler Form Oskar Big пропрацює не менше 8.5 години. У разі відсутності рідини в баку прилад автоматично вимкнеться. Користувач має право вибрати один із 4 доступних рівнів продуктивності (швидкості обертання вентилятора забору повітря) або встановити оптимальний рівень вологості.
В останньому сценарії вбудований гігростат самостійно підбере необхідну інтенсивність випаровування. Для любителів ароматерапії в корпусі приладу передбачено спеціальний відсік для додавання ароматичних масел. Також є дійсно тихий нічний режим, в якому рівень шуму не повинен перевищувати 25 дБ, а індикатори панелі керування приглушуються (або можуть бути зовсім вимкнені). Також варто відзначити, що у продажу зустрічаються версії у різному забарвленні, у тому числі в білому або чорному.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stadler Form 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stadler Form.
Купити Stadler Form Oskar Big
Усі ціни 6 →Зволожувач повітря Stadler Form Oskar Big White (O-040R) | 13 395 грн. |
Зволожувач (очищувач) повітря Stadler Form Oskar Big Czarny | 10 947 грн. |
Stadler Form Oskar Big | 14 350 грн. |
Зволожувач повітря Stadler Form Oskar Big White (O-040R) | 14 126 грн. |
Увлажнитель воздуха Stadler Form Oskar Big White (O-040R) OSKAR BIG WHITE | 13 401 грн. |
Зволожувач (очищувач) повітря Stadler Form Oskar Big Biały | 10 086 грн. |
1 1 7 3 |
Усього купив їх три штуки (апарата). Спочатку думав винайти фільтри самому. Використовував гумові та паралонові губки ітд. Не грає. Викинути ліньки, але доведеться. Зараз купив новий – Electrolux. Поки що проходить випробування. Але я вже боюся, не знаю чого... Зовнішній вигляд, гранична простота конструкції. Хто боїться зв'язуватися зі змінними фільтрами – ця модель "№1" у цій категорії. За весь 2015 не зміг знайти змінних паперових фільтрів. А коли знайшов, виявив, що ціна кожного 3 тис.р. Їх потрібно 4 штуки! Розраховані вони на три місяці! Це відверте пограбування, мабуть, навіть для рідної Швейцарії. Мабуть тому вони у нас, в Росії. користуюся Stadler Form Oskar Big місяць і більше |
- Бактерицидний картридж Silver Cube TM
- Білий (Oskar Big O-040R)
- Чорний (Oskar Big O-041R)