Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Пили   /   Stanley

Циркулярна пила Stanley FatMax SFMCS550M2K

Фото - Пила Stanley FatMax SFMCS550M2K
Фото 13
Stanley FatMax SFMCS550M2K
акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт.
4 Агод
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска5000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску190 мм
Діаметр посадкового отвору30 мм
Глибина різу65 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)50 мм
Кут нахилу пили56 °
Захисні функції
Електронний захист двигуна
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїпідсвічування
Комплектаціядиск
зарядний пристрій SFMCB12
кейс (сумка)
Акумулятор
Комплектний акумулятор2 шт.
Акумуляторна платформаStanley FatMax V20
Напруга батареї18 В
Ємність акумулятора4 Агод
Модель акумулятораSFMCB204
Сумісні акумуляториSFMCB201, SFMCB202, SFMCB204, SFMCB206
Час зарядки120 хв
Інше
Рівень шуму96 дБ
Вага4 кг
Офіційний сайтstanleyworks.pl
Дата додавання на E-Katalogтравень 2022
Модель SFMCS550B поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі SFMCS550M2K два акумулятори (4 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Пили: різновиди, призначення та поради щодо виборуКороткий огляд різних видів пил і пильних верстатів з порадами щодо вибору інструментів

Купити Stanley FatMax SFMCS550M2K

Усі ціни 11 →

Пила циркулярна акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCS550M2K

Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
18 629 грн.

Монтажна пилка Stanley SFMCS550M2K

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Пила циркулярна акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCS550M2K

✔ Акумуляторна система: 18 В (V20) Li-Ion ✔ Частота ходів: 0 - 5000 ход/хв ✔ Ємність акумулятору: 4 Аг ✔ Вага (без акумулятор... щеа): 3.2 кг   Технічні характеристики SFMCS550M2K Виробник STANLEY FATMAX Країна-виробник Китай Тип двигуна Безщітковий Напруга, В 18 Ємність аккумулятора, Аг 4 Джерело живлення акумуляторне Тип акумулятора Li-Ion Частота обертання,
Kitkey.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пила циркулярная аккумуляторная STANLEY FATMAX SFMCS550M2K

Акумуляторна система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходів 0 - 5000 ход/хв; Ємність акумулятору 4 Аг; Вага (без акумулятора) 3.2 кг
Din-elektro-detal.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пила циркулярна акумуляторна Stanley FatMax SFMCS550M2K

п»їПила циркулярна акумуляторна Stanley FatMax SFMCS550M2K має безщітковий двигун, що забезпечує більш тривалий час роботи, п... щеідвищену потужність та тривалий термін служби інструменту для виконання складних операцій.Характеристики Стенлі FMCS550M2K:? Акумуляторна циркулярна пилка 20 В МАХ з безщітковим двигуном у комплекті з двома акумуляторами Li-Ion/20,0 В/4,0 Ач та зарядним пристроєм у пластиковій
Stanley'S.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
18 628 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Stanley FatMax SFMCS550M2K

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Stanley FatMax SFMCS550M2K

Ціни на Stanley FatMax SFMCS550M2K
Stanley FatMax SFMCS550B від 7 998 грн.3 пропозиції
Stanley FatMax SFMCS550M2K від 16 796 грн.11 пропозицій