Рівень Stanley FatMax 1-43-537
Фото 4 |
Stanley FatMax 1-43-537 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-43-537
Усі ціни 22 →Рівень алюмінієвий коробчатого перетину, довжиною 900 мм з трьома капсулам | 1 902 грн. |
Рівень будівельний Stanley FatMax 1-43-537 магнітний 900 мм | 1 901 грн. |
Рівень магнітний Stanley FatMax, довжина 900 мм 1-43-537 | 1 902 грн. |
Уровень магнитный Stanley "FatMax" 3 капсулы 900 мм (1-43-537) | 1 902 грн. |
Рівень алюмінієвий коробчатого перетину, довжиною 900 мм з трьома капсулам | 1 902 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 1-43-537
Ціни на Stanley FatMax 1-43-537 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-43-525 | від 1 528 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley FatMax 1-43-537 | від 1 901 грн. | 22 пропозиції | ||
Stanley FatMax 1-43-549 | від 2 194 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →