Каталог   /   Дом и ремонт   /   Видеонаблюдение и охрана   /   Сирены   /   Tiras

Сирена Tiras AL-110

Фото - Сирена Tiras AL-110
Tiras AL-110
Цвет
Использование
в помещении
Типы оповещений
световой (внимание)
Подключение (протокол)
проводное
Громкость
93 дБ
Класс защиты
IP43
Источник питания
12 – 24 В
Дата добавления на E-Katalog
июнь 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tiras 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tiras.

Купить Tiras AL-110

Світлозвуковий сповіщувач Tiras ALARMO 110

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 007 грн.

Адресний світлозвуковий оповіщувач ALARMO 110

Адресний світлозвуковий оповіщувач ALARMO 110 із вбудованим ізолятором короткого замикання та максимальним рівнем звуку до... еще93 дБ для роботи в адресній протипожежній системі Tiras PRIME A від українського виробника TIRAS Technologies. Призначений для здійснення звукового сповіщення про пожежу Бренд: Tiras Technologies Особливості - Керування рівнем гучності та 3 тони звучання оповіщувача -
Svn.kiev.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
1 724 грн.

Tiras Сирена Tiras ALARMO 110

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 549 грн.

Оповіщувач світлозвуковий Tiras ALARMO 110

Маркетплейс: Rozetka.ua  IQ House С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 728 грн.

Світлозвуковий оповіщувач Тирас Tiras ALARMO 110

Маркетплейс: Rozetka.ua  SecuroTech С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 656 грн.

Динамика цен на Tiras AL-110