Велозамок / блокатор TRELOCK K2 80/12 (8002449)
![]() |
TRELOCK K2 80/12 800 мм1000 мм |
|
Рівень захисту 2 з 6.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRELOCK 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRELOCK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRELOCK K2 80/12
TRELOCK Велозамок Trelock кабельний K 2 80/12 ZK 432 8002449 | 693 грн. |
| 700 грн. |
| 692 грн. |
Модификації TRELOCK K2 80/12
| Ціни на TRELOCK K2 80/12 |
|---|---|---|---|---|
| TRELOCK K2 80/12 | від 692 грн. | 3 пропозиції | ||
| TRELOCK K2 100/12 | від 791 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →