Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до ноутбуків   /   Сумки для ноутбуків   /   Ugreen

Чохол для ноутбука Ugreen LP187 13.9 13.9 "

Фото - Сумка для ноутбука Ugreen LP187 13.9 13.9 "
Ugreen LP187 13.9
13.9 "14.9 "
Колір
Призначення
діловий стиль
Максимальний розмір
13.9 "
Тип
чохол
Характеристики
наявність зовнішніх відділень
Матеріал
шкірозамінник
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Захисти свій ноутбук: Вибираємо оптимальний спосіб транспортуванняВивчаємо всі нюанси транспортування ноутбука та підбираємо аксесуари, які забезпечать йому надійний захист

Купити Ugreen LP187 13.9 13.9 "

Усі ціни 11 →

Чохол для ноутбука Ugreen LP187 Sleeve Case Storage Bag 13"-13.9" Gray (60985) 60985

Елегантний захист вашого лептопа: Чохол-конверт Ugreen LP187 (13"-13.9") Забезпечте надійний захист та преміальний вигляд ва... щешому компактному ноутбуку з чохлом серії Sleeve Case від Ugreen. Модель у витонченому сірому кольорі (Gray) спеціально розроблена для пристроїв із діагоналлю екрана від 13 до 13.9 дюймів. Це ідеальний вибір для власників MacBook Air 13", MacBook Pro 13", Dell XPS 13 та інших популярних ультрабуків. Трирівневий захист від пошкоджень Ваш гаджет під надійною охороною завдяки продуманій структурі матеріалів. Зовнішній шар із міцної водостійкої тканини (Оксфорд) захищає від вологи та пилу. Середній шар із м'якої піни амортизує удари при випадкових зіткненнях, а внутрішня підкладка з густого штучного хутра ніжно обволікає корпус, запобігаючи появі дрібних подряпин та потертостей. Досконалість у деталях Дизайн моделі LP187 поєднує в собі легкість та практичність. Чохол має додаткову внутрішню кишеню, де зручно зберігати кабелі, мишку чи смартфон, не створюючи зайвого об’єму. Високоякісна металева блискавка працює плавно та надійно, забезпечуючи швидкий доступ до лептопа. Завдяки тонкому профілю, чохол можна використовувати як самостійну сумку або легко помістити в рюкзак для додаткового захисту під час тривалих подорожей.
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
599 грн.

UGREEN LP187 Sleeve Case Storage Bag 13"-13.9" Gray (60985) LP187SleeveCaseStorageBag13\"-13.9\"Gray(60985)

Застібка/Змійка|Колір виробника/Сірий|Кількість відділень/1|Діагональ дисплея/14,0''|Розміри/330 х 240 х 20 мм|Країна виробни... щецтва/Китай|Тип/Чохол|Гарантійний термін/1 рік|Бренд/UGREEN|Сумісність/Apple MacBook Air 13", Apple MacBook Air 13.6", Apple MacBook Pro 13"|Матеріал/Тканина
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Чохол для ноутбука Ugreen LP187 Sleeve Case Storage 13" 60985 Gray 60985

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 14 міс. від виробника
Поскаржитись

Чохол для ноутбука Ugreen Laptop Computer Sleeve Case (60985)

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
627 грн.

Ugreen Чохол для ноутбука Ugreen LP187 Sleeve Case Storage Bag 13 Gray (UGR-60985)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Ugreen LP187 13.9 13.9 "

Модификації Ugreen LP187 13.9

Ціни на Ugreen LP187 13.9
Ugreen LP187 13.9 13.9 "від 475 грн.11 пропозицій
Ugreen LP187 14.9 14.9 "від 479 грн.10 пропозицій