Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Uniroyal

Зимова шина Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T

Фото - Шини Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T
Відео 5Фото 3
Виберіть розмір шин
Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
205 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
91
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
uniroyal-tyres.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.

Купити Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T

Усі ціни 20 →

Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 974 грн.

Uniroyal WinterExpert (205/55R16 91T)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 967 грн.

Шина Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 287 грн.

Uniroyal WinterExpert (205/55R16 91T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 735 грн.

Зимние шины UNIROYAL WinterExpert 205/55 R16 91T

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 878 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T

Ціни на Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T
Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91H від 3 671 грн.9 пропозицій
Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91T від 3 287 грн.20 пропозицій
Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 94H від 5 008 грн.8 пропозицій
Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 94V від 4 975 грн.9 пропозицій
Відеоогляди