Литий диск ZF FE190 6,5x16/5x114,3 ET42,5 DIA67,1
від 4 309 до 5 060 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації ZF FE190 12
Характеристики
ZF FE190 6,5x16/5x114,3 ET42,5 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE190 6,5x16/5x114,3 ET42,5 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZF FE190 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET42.5 DIA67.1 (BMF) 1001483956 | 4 309 грн. |
ZF FE190 6.5x16 5x114.3 ET42.5 DIA67.1 BMF | 4 640 грн. |
Диск ZF FE190 BMF R16 W6,5 PCD5x114,3 ET42,5 DIA67,1 | 4 560 грн. |
ZF ZF FE190 6.5x16 5x114.3 ET42.5 DIA67.1 BMF | 4 724 грн. |
Диски ZF FE190 6,5x16 5x114,3 ET42,5 DIA67,1 (BMF) | 4 395 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі