Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Килимки для мишок   /   Voltronic

Ігровий килимок Voltronic Range Rover

Фото - Килимок для мишки Voltronic Range Rover
Voltronic Range Rover
Колір
Тип
ігровий
Розміри (ДхШхТ)
700x300x2 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Прошитий контур
Малюнок
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic.

Купити Voltronic Range Rover

Усі ціни 11 →

Килимок VOLTRONIC Range Rover Grey (C48372) C48372

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
176 грн.

Voltronic Range Rover (C48372) RangeRover(C48372)

Особливості/Краї прошиті|Колір виробника/Сірий|Тип килимка/Ігровий|Матеріал/Тканина|Розмір, ВхШхГ/2 х 700 х 300 мм|Тип поверх... щені/Без спеціальної поверхні|Гарантійний термін/Ні|Бренд/Voltronic
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
175 грн.

Килимок 300*700 тканинний Range Rover з боковою прошивкою, товщина 2 мм, Grey, Пакет C48372

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
487 грн.

Voltronic Килимок для мишки Voltronic Range Rover Gray 300x700 з боковою прошивкою, товщина 2 мм

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
239 грн.

Килимок 300*700 тканинний Range Rover з бічною прошивкою, товщина 2 мм, Grey, Пакет

Маркетплейс: Rozetka.ua  UGTechnolog З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
202 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Voltronic Range Rover