Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Приставки й аксесуари   /   VR окуляри   /   VR Shinecon

VR-окуляри VR Shinecon SC-G04BS

Фото - VR окуляри VR Shinecon SC-G04BS
Фото 7
VR Shinecon SC-G04BS
2022 рікBluetooth
Основне
Тип пристроюVR-окуляри для телефону
Призначення (сумісність)Android
iOS (iPhone)
Характеристики
Макс. діагональ телефону6.5 "
Кут огляду110 °
Мультимедіа
Bluetoothv 4.2
Навушники
Інше
Ємність акумулятора350 мАгод
Час роботи15 год
Матеріал корпусапластик
Габарити (ВхШхГ)108x232x226 мм
Дата додавання на E-Katalogчервень 2022

Недорогі окуляри віртуальної реальності, зображення яких формується за допомогою звичайного смартфона. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії 2022 року, здатні штатно працювати з будь-якими сучасними смартфонами класичного форм-фактора з діагоналлю екрана від 4,7" до 7,2" (Android та iOS). Оптимізована ергономіка та добротні матеріали виділяють цей гаджет серед інших бюджетних VR-рішень.

Він стане гарним варіантом вибору для користувачів, які бажають познайомитись з VR-можливостями свого телефону. Елегантна простота експлуатації, кут огляду 110° та можливість налаштування фокусної відстані дозволять насолоджуватися VR-іграми та переглядом 3D-фільмів як дітям, так і дорослим. Користувач опиняється в центрі того, що відбувається і може на власні очі побачити неповторні 3D-світи, ніби він справді перетворився на головного героя.

Механізм кріплення окулярів віртуальної реальності VR Shinecon G04BS надійно утримує смартфон, оберігаючи його від випадання. Серед важливих особливостей цієї моделі варто відзначити наявність вбудованого контролера bluetooth, наявність навушників та функціональної кнопки (запуск відтворення, пауза, регулювання гучності; прийом телефонних дзвінків). На увагу заслуговує і освітній потенціал пристрою — для цих очок доступна маса пізнавальних додатків для вивчення внутрішнього пристрою різних об'єктів та віртуальних подорожей (додатки з міткою Cardboard або VR, Google та Apple).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VR Shinecon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VR Shinecon.

Купити VR Shinecon SC-G04BS

Усі ціни 6 →

Окуляри віртуальної реальності Shinecon SC-G04BS White

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
1 699 грн.

Гарнітура віртуальної реальності Shinecon SC-G04BS з навушниками (Білий)

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 791 грн.

Гарнітура віртуальної реальності Shinecon SC-G04BS з навушниками (Білий) 1341

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 689 грн.

Окуляри віртуальної реальності Shinecon SC-G04BS White [149692]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 249 грн.

Гарнітура віртуальної реальності Shinecon SC-G04BS з навушниками (Білий)

Маркетплейс: Rozetka.ua  raSklad З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 180 грн.

3D-окуляри віртуальної реальності VR Shinecon SC-G04BS із навушниками для смартфона Bluetooth Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  SunCloud З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 892 грн.

Динаміка цін на VR Shinecon SC-G04BS