Набор инструментов Werker UN-1082P
Werker UN-1082P |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Werker 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Werker.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Werker UN-1082P
Все цены 9 →Werker 1/4" & 1/2", 82 пр. UN-1082П (3) | 2 318 грн. |
Набір інструментів Werker 82 одиниці (UN-1082П) 28047 | 2 266 грн. |
1/4 1/2 82 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструментів ключ | 2 318 грн. |
Набір інструментів Werker універсальний 1/2", 1/4" 82 предмети (UN-1082П) | 2 318 грн. |
Універсальний набір інструменту 1/4 та 1/2 82 Werker UN-1082П-6 | 2 150 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →