Вентилятор Wimpex WX-1612
Фото 4 |
Wimpex WX-1612 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Wimpex 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Wimpex.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Wimpex WX-1612
Все цены 7 →Вентилятор для підлоги Wimpex WX-1612 Біло-Синій | 650 грн. |
Вентилятор підлоговий WimpeX WX-1612 220 В Чорний (ICL44) | 686 грн. |
Вентилятор підлоговий обертовий кімнатний п'яти лопатевий офісний малошумн | 1 010 грн. |
Вентилятор для підлоги Wimpex WX-1612 Біло-Синій | 741 грн. |
Вентилятор Wimpex Wx-1612 Чорно-Помаранчевий Підлоговий | 999 грн. |
Вентилятор Wimpex Wx-1612 Біло-Синій Підлоговий | 999 грн. |
Вентилятор підлоговий WimpeX WX-1612 220 В Чорний (1612WXVNTLTR) TIN66 | 709 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →