Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   XO

Зарядний пристрій XO CC33

Фото - Зарядний пристрій XO CC33
Відео 1Фото 5
XO CC33
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO CC33

Зарядний пристрій адаптер в авто XO CC33 PD QC3.0 18W black (3122)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Повний кошик корисного З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
212 грн.

Авто Зарядний пристрій XO CC33 PD QC3.0 18W Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
195 грн.

АЗП XO CC33 PD QC3.0 18W Dual USB Port Car Charger Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
164 грн.

Автомобільний Зарядний Пристрій CC33 PD QC3.0 18W Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kmobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
364 грн.

Динаміка цін на XO CC33

Відеоогляди