Зарядний пристрій XO L139
![]() |
XO L139 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно вибрати кабель для смартфона, планшета та ноутбукаРоз'єми, потужність, пропускна здатність та інші критерії вибору кабелю для гаджетів

Як вибрати зарядку для гаджетівПосібник з вибору зарядних пристроїв для різних гаджетів — від смартфона до ноутбука
Купити XO L139
Усі ціни 14 →XO L139 65w Gan PD/QC 2xUSB-C/USB-A ports charger white | 519 грн. |
Адаптер живлення для телефона XO L139 White 65W GaN nitride (1USB-A 45W+2USB-C 65W) | 519 грн. | ![]() |
ЗП ХО L139 triple GaN nitride USB-A/2USB-C 65W White | 533 грн. |
| 899 грн. |
XO L139 - 65W PD USB-C & 18W QC USB-A White l139white | 625 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →