Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   XO

Зарядний пристрій XO L72

Фото - Зарядний пристрій XO L72
Фото 6
XO L72
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
3 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Потужність (на всі порти)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO L72

Усі ціни 17 →

XO Мережевий зарядний пристрій для телефона XO L72 White (18W/1USB + 2.4A/2 USB) + Lightning

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
329 грн.

XO L72 QC3.0 3USB +micro (XO-L72-MCR) L72QC3.03USB+micro(XO-L72-MCR)

Індикація заряду/Ні|Колір виробника/Білий|Живлення/Електромережа 220 В|Потужність/30 Вт|Вихід/5V/2,1A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A... ще|Технології зарядки/Quick Charge 3.0|Тип роз'єму/3 х USB|Посилання на сайт виробника/https://el.xoko.ua/shop/merezhevyj-zariadnyj-prystrij-xo-l72-qc3-0-3usb-kabel-micro/|Тип/Адаптер|Тип зарядного пристрою/Мережевий|Слотів зарядки/3|Сумісність/Смартфон, Планшет, Електронна книга, Навушники, Смарт-годинник|Комплектація/Адаптер живлення, Кабель, Документація|Особливості/Швидка зарядка|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/6 місяців|Бренд/XO
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
149 грн.

Зарядний пристрій XO L72 QC 3.0 30W 18W/1USB + 2.4A/2 USB White

Маркетплейс: MAUDAU  Gadget mall З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
379 грн.

XO L72 30W (18W/1USB+2.1A/2USB)+Lightning White Зарядний пристрій L72 30W (18W/1USB+2.1A/2USB)+Lightning White

Тип - адаптер, Живлення - USB, Призначення - для планшета, для фітнес-браслета, для рацій, універсальне, для геймпада, для ек... щешн-камер, для смарт годинника, для TWS навушників, для смартфона, тип вихідного підключення - USB, Max - 3 А, 18 Вт, кількість USB портів - 3 x USB, швидка зарядка - Quick Charge 3.0, білий
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 5 міс. від виробника
Поскаржитись
325 грн.

МЗП XO L72 30W (18W/1USB + 2.4A/2 USB) + Micro USB Cable White

Маркетплейс: Rozetka.ua  MyMobiLife З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
265 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на XO L72

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна