Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   XO
Смартгодинник

XO W3 Pro Plus

Фото - Смарт годинник XO W3 Pro Plus
Фото 3
XO W3 Pro Plus
Дисплей:1.36 ", 390x390 пікс., IPS
Корпус:метал, IP68
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Всі характеристики
Характеристики W3 Pro Plus
Основне
Типсмартгодинник
Інтерфейс підключенняBluetooth v5.0
Телефонія
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
вібрація
вбудований мікрофон
вбудований динамік
Спорт і туризм
Можливі вимірюванняпульсометр
тиск (тонометр)
рівень кисню у крові
кількість кроків
пройдена відстань
витрата енергії (калорії)
час активності
відстеження сну
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціIPS
Діагональ1.36 "
Роздільна здатність екрану390x390 пікс.
PPI287 ppi
Захист циферблатаскло
Апаратна частина
Модель процесораRealtek 8762DK
Додатковоакселерометр
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Pol
Ємність акумулятора300 мАгод
Час роботи (звичайний режим)3 днів
Корпус та ремінець
Матеріал корпусаметал
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівгума / силікон
Варіанти застібоккласична (з пряжкою)
Інше
Ступінь захистуIP68
Розміри (без ремінця)46x46x12 мм
Вага62 г
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити XO W3 Pro Plus

Усі ціни 15 →

Смарт-годинник XO W3 Pro Plus стильний та функціональний (37871-011049)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 067 грн.

Смарт XO W3 Pro Plus Колір Срібний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gresso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 737 грн.

Смарт годинник XO W3 Pro Plus, BT5.0, IP68, 300mAh, 3-5d, Срібний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 249 грн.

Смарт Годинник XO W3 Pro Plus Срібний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Caseteh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 393 грн.

Смарт Годинник XO W3 Pro + Колір Срібний

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 603 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на XO W3 Pro Plus