Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрогрилі для кухні   /   Zepline

Шашличниця Zepline ZP-065 червоний

Фото - Гриль кухонний Zepline ZP-065 червоний
Відео 1Фото 4
Zepline ZP-065
Колір
Тип
шашличниця
Споживана потужність
3000 Вт
Функції та можливості
термостат
Матеріал поверхні
метал
Поверхня пластин
рифлена
Кількість шампурів
6 шт.
Піддон для жиру
Матеріал корпуса
метал
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zepline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zepline.
Як вибрати електрогрильВибираємо електрогриль, який приготує хрумку чіабату, паніні та соковитий стейк з необхідним ступенем прожарювання.

Купити Zepline ZP-065 червоний

Шашличниця електрична Zepline ZP-065 з вертикальним розміщенням шампурів (42841-ZP-065967)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 581 грн.

Вертикальна електрошашличниця Zepline ZP-065 на 6 шампурів 3000 вт з автоматичним обертанням червоно сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Шашличниця електрична на 6 шампурів Zepline ZP065 потужність 3000 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sausage House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 275 грн.

Шашличниця Zepline ZP-065 ( 6 шампурів) 3000Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Ангелішкашоп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 152 грн.

Динаміка цін на Zepline ZP-065 червоний

Відеоогляди