Гідроакумулятор Zilmet Hydro-Pro 105
![]() |
Zilmet Hydro-Pro 105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilmet Hydro-Pro 105
Усі ціни 23 →| 10 952 грн. |
Розширювальний бак Zilmet Hydro-Pro 105 V (11A0010500) 11A0010500 | 10 952 грн. | ![]() |
| 14 400 грн. |
Гідроакумулятор з фіксованою мембраною Zilmet HYDRO-pro 10bar, 105л 11A0010500 | 10 756 грн. |
| 12 674 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →