Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   Zilmet

Гідроакумулятор Zilmet Oem-Pro 8

Фото - Гідроакумулятор Zilmet Oem-Pro 8
Zilmet Oem-Pro 8
Тип
розширювальний бак
Монтаж
горизонтальний
Об'єм
8 л
Максимальний робочий тиск
3 бар
Діаметр з'єднання
3/4"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Матеріал мембрани
SBR (синтетична гума)
Офіційний сайт
zilmet.in.ua
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.

Купити Zilmet Oem-Pro 8

Усі ціни 39 →

Zilmet Zilmet OEM-PRO 8 (13C0000811) 13C0000811

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Бак розширювальний Zilmet Oem-Pro 8 л (13I0000801) 13I0000801

Мембранний розширювальний бак Zilmet OEM-PRO 8л 3-8G (13I0000801) застосовується в опалювальних закритих системах для компенс... щеації з явився додаткового обсягу теплоносія мережі, який з явився під час нагрівання опалювальної системи. У бак йдуть виникли надлишки рідини при нагріванні, а після того як вода в системі остигає, виробляти повернення цих надлишків в систему, при цьому
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 765 грн.

Розширювальний бак Zilmet OEM-PRO 8 л (13A6000800)

Wodogray.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
2 320 грн.

Бак розширювальний Zilmet OEM-PRO 8 л 3/8"G (13I0000801) 13I0000801

Матеріал корпусу: Сталь; Макс. робоча температура (°C): 100; Максимальний тиск (бар): 3; Об'єм (л): 8; Висота (мм): 300; Шири... щена (мм): 300; Спосіб встановлення: Універсальний; Країна виробник товару: Італія; Тип: Розширювальний бак; Глибина (мм): 45; Різьбове з'єднання (дюйми): 3/8
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
3 103 грн.

Розширювальний бак плоский прямокутний із кріпленням Zilmet OEM-PRO 8 л 3/8”G (8, Прямокутна, 81, 222, 490, 90) 13I0000801

Бренд: Zilmet ; Матеріал мембрани: Нехарчова SBR гума; Тип мембрани: Незмінна; Призначення: Для водопостачання ; Діаметр рі... щезьблення: 3/8"; Об'єм (л): 8; Виконання: Вертикальний ; Колір: Білий; Матеріал бака/покриття: Сталь; Форма: Прямокутна; Висота (мм): 81; Глибина (мм): 222; Ширина (мм): 490; Макс. Температура: 90; Виробник: Італія
Modernsys.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 215 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Zilmet Oem-Pro 8

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Zilmet Oem-Pro 8

Ціни на Zilmet Oem-Pro 8
Zilmet Oem-Pro 2 (564) від 4 700 грн.1 пропозиція
Zilmet Oem-Pro 4 (564) від 4 270 грн.3 пропозиції
Zilmet Oem-Pro 6 (541/L) від 1 698 грн.26 пропозицій
Zilmet Oem-Pro 7 від 1 862 грн.11 пропозицій
Zilmet Oem-Pro 8 від 1 399 грн.39 пропозицій
Zilmet Oem-Pro 10 від 2 116 грн.23 пропозиції
Zilmet Oem-Pro 12 від 2 097 грн.32 пропозиції
Zilmet Oem-Pro 14 від 2 426 грн.5 пропозицій
Zilmet Oem-Pro 18 (531/L) від 2 455 грн.12 пропозицій