Acer CB292CUbmiipruzx 29 " black (UM.RB2EE.001)
Photos 6 |
Acer CB292CUbmiipruzx 29 " black
Screen size:29 "
Resolution:2560x1080 (21:9)
Panel:IPS
Frequency:75 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:250 cd/m²
Functions:AMD FreeSync, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Acer CB292CUbmiipruzx 29 " black
All prices 7 →ЖК монитор Acer CB292CUbmiipruzx (UM.RB2EE.001) UM.RB2EE.001Просмотр под любым угломБлагодаря углу обзора до 178° изображение, выводимое на экран монитора, отлично видно независимо от т... moreого, стоите вы лицом к нему или сбоку. Мониторы серии CB2 оснащены технологией IPS (In-plane Switching), обеспечивающей четкое изображение под любым углом, сохраняя неизменно высокое качество цветопередачи.Я Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 13 886 ₴ |
Монітор Acer CB292CUbmiipruzx 29" (UM.RB2EE.001) | 13 735 ₴ On order Show Conditions |
Acer CB292CUbmiipruzx 29" (UM.RB2EE.001) | 13 400 ₴ On order Show Conditions |
Acer CB292CUbmiipruzx 29" (UM.RB2EE.001) | 13 735 ₴ On order Show Conditions |
Acer CB292CUbmiipruzx 29" (UM.RB2EE.001) | 14 070 ₴ On order Show Conditions |
РК монітор Acer CB292CUbmiipruzx (UM.RB2EE.001) UM.RB2EE.001Перегляд під будь-яким кутом
Завдяки куту огляду до 178° зображення, що виводиться на екран монітора, чудово видно незалеж... moreно від того, стоїте ви обличчям до нього чи збоку. Монітори серії CB2 оснащені технологією IPS (In-plane Switching), що забезпечує чітке зображення під будь-яким кутом, зберігаючи незмінно високу якість передачі кольору.
Яскраві кольори HDR
Якщо ви хочете відпочити, зробіть це перед дисплеєм, який вражає реалістичністю та природністю зображення завдяки функції HDR. У дисплеях Acer HDR 10 використовуєтьс Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 13 694 ₴ |
РК монітор Acer CB292CUbmiipruzx (UM.RB2EE.001)Перегляд під будь-яким кутом
Яскраві кольори HDR
Якщо ви хочете відпочити, Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 13 684 ₴ |
AccessoriesAll accessories for Acer CB292CUbmiipruzx →
SimilarCompare using chart →
from 11 160 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, speakers, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 9 670 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 15 120 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
from 12 400 ₴
32 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, speakers
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 10 621 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync