Acer Nitro XF240YM3biiph 23.8 " black (UM.QX0EE.315)
Photos 7 |
Acer Nitro XF240YM3biiph 23.8 " black
Screen size:23.8 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:IPS, response 1 ms
Frequency:180 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:250 cd/m²
Functions:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Acer Nitro XF240YM3biiph 23.8 " black
All prices 36 →Acer 23.8" XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) Black UM.QX0EE.315Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.ua10 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 4 999 ₴ |
Монітор ігровий 23.8" Acer XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) | 5 279 ₴ |
Монитор TFT ACER 23.8" XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) IPS FHD 180Hz 2*HDMI DПревосходная синхронизация Наслаждайтесь плавным геймплеем без разрывов изображения благодаря технологии AMD FreeSync. Частот... moreа обновления синхронизируетс ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 36 month Report | 5 174 ₴ |
Монітор 23.8" ACER Nitro XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) UM.QX0EE.315Сила пікселів Монітори серії Acer XF призначені для того, щоб забезпечувати максимально якісне зображення. Технологія IPS за... moreбезпечує широкий перегляд і кращі кольори завдяки 100% палітрі кольорів sRGB. Висока частота оновлення 180 Гц забезпечує плавне відтворення 2D-зображення. Додайте час відповіді 1 мс і насолоджуйтеся повною силою пікселів. Ігри без перебоїв Заручіться підтримкою технології AMD FreeSync. Технологія FreeSync запобігає розривам зображення на екрані та зменшує кількість запинок, синхронізуючи частоту оновлення дисплея з кадровою розгорткою графічної карти комп’ютера. Комп’ютерні ігри набагато плавніші. Захищений зір Ігри напружують очі, тому ми допомагаємо захистити їх. Acer EyeProtect – це набір технологій, які забезпечують захист ваших очей під час ігрових поєдинків. Технології Acer для захисту від мерехтіння, фільтр блакитного світла, затемнення екрана та ComfyView разом забезпечують комфорт очей. Легко бути на боці екології Уся лінійка XF також має кілька сертифікатів щодо екологічності дизайну. Official partner Acer Moyo.ua (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 4 999 ₴ |
Монітор Acer Nitro XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315)Покриття екрану: матовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Full HD (1920x1080) / Час реа... moreкції, мс: 4 / Кут огляду, гор / верт: 178/178 / Роз'єми: HDMI, DisplayPort / Частота оновлення екрану, Гц: 180 / Стандарт VESA: 75x75 / Діагональ: 23.8" Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 5 167 ₴ |
20 more offer(s)
Series Acer Nitro (gaming)
from 4 899 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 30 149 ₴
game, 15.6 ", matte, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 6600H, 3.3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 3050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 kg
from 9 999 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 67 999 ₴
high performance, game, 16 ", matte, 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 GHz, RAM 32 GB, DDR5, no RAM upgrade, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, no OS, Wi-Fi 6E, VR, long life, 2.7 kg
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 36 599 ₴
game, 15.6 ", matte, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 13420H, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, VR, fingerprint scanner, 2.11 kg
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 36 699 ₴
game, 15.6 ", matte, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 13420H, 1.5 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, VR, 2.11 kg
from 8 599 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 42 899 ₴
game, 15.6 ", matte, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12650H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, VR, 2.5 kg
from 9 307 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium
from 31 500 ₴
game, 15.6 ", matte, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, 2.5 kg
from 9 499 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 35 999 ₴
game, 15.6 ", matte, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, VR, 2.5 kg
from 6 199 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
from 54 299 ₴
game, 17.3 ", matte, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, VR, long life, 3.25 kg
from 4 999 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 48 399 ₴
game, 16 ", matte, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, VR, long life, 2.7 kg
from 5 999 ₴
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
SimilarCompare using chart →
from 5 240 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 16 742 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 10 621 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 5 499 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
from 8 444 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 5 516 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
from 4 883 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible