ArmorStandart Icon Case for A74
ArmorStandart Icon Case for A74 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ArmorStandart 2024 - new products, best sales and most actual models ArmorStandart.
|
| ArmorStandart ICON Case для OPPO A74 4G Black (ARM67482)Чохол ArmorStandart ICON Case для OPPO A74 4G Black (ARM67482) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | | 239 ₴ | | |
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case OPPO A74 4G Dark Blue (ARMЧехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case OPPO A74 4G Dark Blue (ARM59550) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 237 ₴ | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Icon для Oppo A74 4G Black (ARM67482) ARM6748Armorstandart Icon - стильний чохол з рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падінь... more. Завдяки м"якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою і захищає його від потраплянь пилу і подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні. Комфорт Накладка легко надівається на смартфон завдяки бортикам, що розтягуються, які так само додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея і камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи і кнопки. Він сумісний з усіма видами захисних стекол. Особливості Високоякісний матеріал Надійно захищає смартфон від пошкоджень М"яка підкладка з мікрофібри Простий в очищенні Виступає над поверхнею дисплея Сумісний з усіма видами захисних стекол Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 1 day manufacturer Report | | 239 ₴ | | |
|
| Armorstandart ICON Case OPPO A74 4G Dark Blue (ARM59550) ARM59550сумісність з моделями - Oppo A74, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан, Колір - синій Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | | 239 ₴ | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Icon для Oppo A74 4G Black (ARM67482)Armorstandart Icon - стильний чохол з рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падінь... more. Завдяки м"якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою і захищає його від потраплянь пилу і подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні.КомфортНакладка легко надівається на смартфон завдяки Mobicase.net1 year with us (Kyiv) Report | | 239 ₴ | | |
ArmorStandart Icon Case for A74 price graph