Casa Si Lady
Photos 5 |
Casa Si Lady |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Casa Si Lady
All prices 6 →Дошка для прасування Casa Si Lady 122x38 White/Blue Crystals (CS93574R267)Сучасна прасувальна дошка Casa Si Lady 122x38 з надійним сталевим каркасом і запатентованою інноваційною системою складання... moreрозроблена італійським дизайнерським підрозділом компанії, і відповідає найвищим стандартам якості і комфорту. Вона виготовлена з високоякісної сталі з антикорозійним покриттям і оснащена П-подібними ніжками для стабільності. Регульована по висоті в шести різних положеннях від 76 до 92 см, дошка забезпечить комфортну робочу позицію під час прасування, а її прасувальна поверхня розміром 122х38 см ідеально підходить для різних типів одягу.
Сітчаста основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату, а бавовняний знімний чохол з додатковою підкладкою забезпечує легке ковзання праски і відмінний результат прасування. Дошка має зручну висувну металеву підставку під праску, що не займатиме додаткового місця у складеному вигляді. Ніжки прасувальної дошки блокуються в складеному положенні, дозволяючи зручно зберігати її як горизонтально, так і вертикально.
Незалежно від вашого простору, прасувальна дошка Casa Si Lady буде незамінним помічником для догляду за вашим одягом.
Технічні характеристики:
- Тип: прасувальна дошка підлогова
- Робоча поверхня: сталева, сітчаста
- Каркас: сталевий, трубчатий, з антикорозійним покриттям
- Матеріал чохла: бавовна
- Розміри робочої поверхні, см: 132х38
- Висота робочої поверхні, см: 76-92
- Максимальне допустиме навантаження, кг: 15
- Діаметр ніжок, мм: 22
- Колір: White/Blue Crystals (білий)
Особливості конструкції:
- Інноваційна запатентована система складання - забезпечує швидке складання і розкладання дошки та мінімальні розміри в складеному вигляді
- Сітчаста основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату
- Висувна підставка під праску з термостійкими вставками не займає додаткового місця в складеному вигляді
- П-подібні ніжки з гвинтовими з'єднаннями
- 6-позиційне регулювання висоти робочої поверхні в діапазоні від 76 до 92 см
- Блокування ніжок в складеному вигляді
- Пластикові антиковзкі наконечники запобігають пошкодженню підлоги і утримують дошку на місці під час роботи
- Зручна ручка для регулювання висоти
- Знімний бавовняний чохол що можна прати
- М'яка підкладка товщиною 5 мм для легкого ковзання праски
Комплектація:
- Прасувальна дошка - 1 шт
Габарити і вага:
- Розміри в розкладеному вигляді, мм: 1490х920х380
- Розміри в складеному вигляді, мм: 1320х380х70
- Розміри в упаковці, мм: 1350х400х80
- Вага без упаковки, кг: 6.00
- Вага в упаковці, кг: 6.20
Виробник: Casa Si (Австрія)
Термін гарантії: 2 роки Boom-ua.comLess than year (Kyiv) Report | 2 705 ₴ |
Дошка для прасування Casa Si Lady 122x38 White/Blue Crystals | 2 940 ₴ |
Прасувальна дошка Casa Si Lady 122x38 White/Blue Crystals (CS93574R267) (D | 2 940 ₴ |
Дошка для прасування Casa Si Lady 122x38 White/Blue Laquer (CS93574R267) DСучасна прасувальна дошка Casa Si Lady 122x38 з надійним сталевим каркасом і інноваційною запатентованою системою складання... moreрозроблена італійським дизайнерським підрозділом компанії, і відповідає найвищим стандартам якості і комфорту. Вона виготовлена з високоякісної сталі з антикорозійним покриттям і оснащена П-подібними ніжками для стабільності. Регульована по висоті в шести різних положеннях від 76 до 92 см, дошка забезпечить комфортну робочу позицію під час прасування, а її прасувальна поверхня розміром 122х38 см ідеально підходить для різних типів одягу.
- Тип: прасувальна дошка підлогова
- Робоча поверхня: сталева, сітчаста
- Каркас: сталевий, трубчатий, з антикорозійним покриттям
- Матеріал чохла: бавовна
- Розміри робочої поверхні, см: 132х38
- Висота робочої поверхні, см: 76-92
- Максимальне допустиме навантаження, кг: 15
- Діаметр ніжок, мм: 22
- Колір: White/Blue Laquer (білий)
- Інноваційна запатентована система складання - забезпечує швидке складання і розкладання дошки та мінімальні розміри в складеному вигляді
- Сітчаста основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату
- Висувна підставка під праску з термостійкими вставками не займає додаткового місця в складеному вигляді
- П-подібні ніжки з гвинтовими з'єднаннями
- 6-позиційне регулювання висоти робочої поверхні в діапазоні від 76 до 92 см
- Блокування ніжок в складеному вигляді
- Пластикові антиковзкі наконечники запобігають пошкодженню підлоги і утримують дошку на місці під час роботи
- Зручна ручка для регулювання висоти
- Знімний бавовняний чохол що можна прати
- М'яка підкладка товщиною 5 мм для легкого ковзання праски
- Прасувальна дошка - 1 шт
- Розміри в розкладеному вигляді, мм: 1490х920х380
- Розміри в складеному вигляді, мм: 1320х380х70
- Розміри в упаковці, мм: 1350х400х80
- Вага без упаковки, кг: 6.00
- Вага в упаковці, кг: 6.20
Виробник: Casa Si (Австрія)
Термін гарантії: 2 роки Boom-ua.comLess than year (Kyiv) Report | 2 705 ₴ |
Дошка для прасування Casa Si Lady 122x38 White/Blue Laquer | 2 940 ₴ |
Дошка для прасування Casa Si Lady 122x38 см White/Blue Laquer (CS93574R267 | 2 940 ₴ |
We recommendCompare using chart →
from 2 549 ₴
120x38 cm, metal grid, height: from 75 cm, up to 95 cm, socket