Electrum SB-3ES C-ES-1813
Electrum SB-3ES C-ES-1813 |
| Connection | Plug type | on camera flashes | Grounded sockets (type F) | 3 | | | Design features | Socket plugs | angled | Protection level | IP 20 | Official Website | electrum.com.ua | Added to E-Catalog | july 2016 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Electrum 2024 - new products, best sales and most actual models Electrum.
|
| Подовжувач блоковий (ABS) Electrum 3гнізда 3м із заземленням та вимикачем Подовжувачі ELECTRUM призначені для одночасного підключення до електромережі кількох приладів різного призначення (побутова т... moreа офісна техніка, інструмент, освітлювальні прилади тощо). Розеткові блоки подовжувачів виготовлені з ABS пластику і містять усередині спеціальний контейнер з матеріалу, що не підтримує горіння, який служить оболонкою для контактних груп, захищаючи виріб від перегріву і термічного руйнування в аварійних ситуаціях. Штепсельний мережевий подовжувач призначений для побутового та напівпрофесійного використання. Провід багатожильний мідний. Подовжувач застосовується для підключення електроприладів у побуті та на роботі. Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | | 357 ₴ | | |
|
| Electrum C-ES-1813 3 розетки 10A 3M з вимикачем WhiteМережевий фільтр (подовжувач) Electrum C-ES-1813 3 розетки 10A 3M з вимикачем White AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 12 month Report | | 357 ₴ | | |
|
| Сетевой удлинитель Electrum C-ES-1813 3.0m, 3 роз, white (C-ES-1813)Сетевой удлинитель Electrum C-ES-1813 3.0m, 3 роз, white (C-ES-1813) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 356 ₴ | | |
|
| Мережевий подовжувач Electrum C-ES-1813 3.0m, 3 роз, white (C-ES-1813)Тип - подовжувач, Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2200 Вт, Кількість розеток - 3 шт, Довжина кабелю - 3 м, з... moreахист - IP20, Колір - білий Brain.com.ua6 year with us (Kyiv) Report | | 277 ₴ | | |
|
| Electrum C-ES-1813 3.0m, 3 роз, white (C-ES-1813)Тип - подовжувач, Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2200 Вт, Кількість розеток - 3 шт, Довжина кабелю - 3 м, з... moreахист - IP20, Колір - білий Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | | 277 ₴ | | |
Electrum SB-3ES C-ES-1813 configurations
Price for Electrum SB-3ES C-ES-1813 |
---|
| Electrum SB-3ES C-ES-1813 | | from 270 ₴ | 19 offers |
| Electrum SB-3ES C-ES-1795 | | from 355 ₴ | 23 offers |
Electrum SB-3ES C-ES-1813 price graph