Hoco DS07 Force
Photos 6 |
Hoco DS07 Force
Type:party
Number of channels:1.0
System power:8 W
Tuner type:digital
Carriers:USB, card reader
Autonomous power supply:battery
System dimensions:280х198х148 mm
Weight:1.5 kg
All specifications
Buy Hoco DS07 Force
All prices 11 →Портативна акустика з провідним мікрофоном Hoco DS07 Чорна потужна | 1 498 ₴ |
Портативна Bluetooth колонка HOCO DS07 з мікрофоном 8Вт 1800мАч чорна | 1 339 ₴ |
Портативна Bluetooth колонка HOCO DS07 із мікрофоном, чорна | 1 275 ₴ |
Портативна Bluetooth колонка HOCO DS07 з мікрофоном 8Вт 1800мАч чорна | 1 645 ₴ |
Портативна потужна акустика з дротовим мікрофоном Hoco DS07 Чорна | 1 490 ₴ |
6 more offer(s)
We recommendCompare using chart →