Kugoo C1 Pro
Videos 1Photos 9 |
Kugoo C1 Pro
Range:40 km
Max. speed:55 km/h
Motor power:1.35 hp, 1 kW
Max. load:160 kg
Features:lighting, turn signals, kickstand
All specifications
Buy Kugoo C1 Pro
All prices 7 →Електросамокат Kugoo Kirin C1 Pro | 25 990 ₴ |
Kugoo Электросамокат KUGOO KIRIN C1 Pro (500 Вт; 25 Аh; 48 В), черный Kk-C | 27 072 ₴ |
Електросамокат KUGOO KIRIN C1 Pro (500 Вт; 25 А/год; 48 В), колеса 14", чо | 25 990 ₴ |
Електросамокат Kugoo C1 Pro [65763] | 28 878 ₴ |
Електросамокат KUGOO KIRIN C1 Pro (500 Вт; 15 А*год; 48 В), колеса 14", чо | 21 990 ₴ |
Електросамокат із сидінням KugooKirin C1 PRO (500W, 48V,25Ah) Чорний | 29 590 ₴ |
Електросамокат із сидінням KugooKirin C1 PRO (500W, 48V,15Ah) Чорний | 24 990 ₴ |
Video reviews
We recommendCompare using chart →