Maclaren Twin Triumph
Videos 4Photos 10 |
Maclaren Twin Triumph
Design:pushchairs
Folding:umbrella
Protection:belts
Adjustments:backrest
Chassis Width:75 cm
Complete weight:10.6 kg
Handle for carrying the stroller. Water-repellent hood material. Hood with pocket.
All specifications
Buy Maclaren Twin Triumph
All prices 7 →Прогулочная коляска для двойни Maclaren Twin Triumph, черный с серым (WM1Y | 14 105 ₴ |
Коляска-тростинка для двійні Maclaren Twin Triumph Medieval Blue/Silver WM | 14 997 ₴ |
Коляска-тростина для двійні Maclaren Twin Triumph Blue/Silver (WM1Y120042) | 14 997 ₴ |
Прогулочная коляска для двойни Maclaren Twin Triumph, синий (WM1Y120042) | 14 105 ₴ |
Коляска для двійні Maclaren Twin Triumph Чорно-сіра (WM1Y120032) (50109022 | 14 576 ₴ |
Коляска для двійні TWIN TRIUMPH, black/black, колір чорний/сірий | 14 997 ₴ |
Коляска для двійні TWIN TRIUMPH, Blue/Silver, колір синій | 14 997 ₴ |
Video reviews
We recommendCompare using chart →