Samsung Soft Clear Cover for Galaxy A02s
Samsung Soft Clear Cover for Galaxy A02s |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Samsung 2024 - new products, best sales and most actual models Samsung.
|
| Чехол для моб. телефона Samsung Soft Clear Cover Galaxy A02s (A025) Black Чехол для моб. телефона Samsung Soft Clear Cover Galaxy A02s (A025) Black (EF-QA025TBEGRU) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 249 ₴ | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Samsung Soft Clear Cover Galaxy A02s (A025) Bсумісність з моделями - Samsung Galaxy A02s, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополі... moreуретан, Колір - чорний Official partner Samsung Brain.com.ua (Kyiv) Report | | 347 ₴ | | |
|
| Чохол-накладка Samsung Soft Clear Cover для Samsung Galaxy A02s SM-A025 BlГладкий і витончений Чохол представлений в двох кольорах: прозорому, щоб показати розкішний колір вашого телефону, або додайт... moreе смартфону контрастність завдяки чорному відтінку. Тонкий профіль і гладка форма дозволяють зручно тримати телефон в руці, також він легко поміщається в кишеню або сумку. Боротьба з нерівностями і подряпинами Цей чохол, виготовлений з міцного і гнучкого матеріалу під назвою ТПУ, захищає ваш телефон від ударів і подряпин, з якими він стикається протягом дня. Це чохол, створений для захисту вашого телефону. Повеселіться з телефоном Зробити ваш телефон забавним – легко. Просто протягніть ремінець або шнурок в кут, щоб зробити чохол індивідуальним і виділити свій телефон з натовпу. Official partner Samsung Click.ua (Kyiv) Warranty: 1 day manufacturer Report | | 249 ₴ | | |
|
| Samsung Чохол до мобільного телефона Samsung Soft Clear Cover Galaxy A02s + 80 грн бонус, сумісність з моделями - Samsung Galaxy A02s, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Мате... moreріал - термополіуретан, Колір - чорний Itbox.ua6 year with us (Kyiv) Report | | 347 ₴ | | |
|
| Samsung Soft Clear Cover Galaxy A02s (A025) Transparent (EF-QA025TTEGRU) Eсумісність з моделями - Samsung Galaxy A02s, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополи... moreуретан, Колір - прозорий Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | | 347 ₴ | | |
Samsung Soft Clear Cover for Galaxy A02s price graph