VerDi Verso 2 in 1
Videos 1Photos 18 |
VerDi Verso 2 in 1
Design:universal, 2 in 1
Folding:booklike type
Protection:bumper bar, crotch strap, belts
Adjustments:backrest, footrest
Chassis Width:58 cm
Complete weight:14.9 kg
All specifications
Buy VerDi Verso 2 in 1
All prices 7 →Универсальная коляска 2 в 1 Verdi Verso Gold 9023-VVG2v1-10, G02, серый | 16 290 ₴ |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Verdi Verso Gold G03 Сірий | 16 290 ₴ |
Коляска 2 в 1 Verdi Verso Gold Чорний G01 15006 | 16 289 ₴ |
Візок дитячий універсальний 2 в 1 Verdi Verso Gold Чорний | 17 023 ₴ |
Универсальная коляска 2 в 1 Verdi Verso Gold 9023-VVG2v1-13 G01 черный | 16 290 ₴ |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Verdi Verso Gold G03 Чорний | 16 290 ₴ |
Коляска дитяча універсальна 2 в 1 Verdi Verso Gold Сірий з дощовиком та су | 18 329 ₴ |
Video reviews
We recommendCompare using chart →