Xiaomi Mi Smart Speaker
Videos 38Photos 11 |
Xiaomi Mi Smart Speaker
Type:smart speaker
Number of channels:1.0
System power:12 W
Interfaces:Wi-Fi 5 (802.11ac)
System dimensions:131x104x151 mm
Weight:0.86 kg
All specifications
Buy Xiaomi Mi Smart Speaker
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GL | 2 993 ₴ |
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GLКолонка Xiaomi Mi Smart С помощью колонки можно управлять устройствами Mi Smart, включая телевизор, телевизионную приставку, очистители воздуха, пылесосы, камеры, лампочки, светильники, умные вентиляторы, умные вилки, проектор и т.д. В колонку встроены Google Assistant и Chromecast. Включайте музыку, просматривайте новости или устанавливайте будил... moreьник без всяких проблем. Технические характеристики: Модель продукта: L09G Языковая поддержка: польский и английский приложения (Google Assistant, Google Home) + английский (язык) Чип: 4-ядерный Amlogic A113X A53 Hi-Fi процессор: TAS5805M ROM: 256 MB, RAM: 512 MB Динамик: 12 Вт, 2,5 дюйма Микрофоны 2 Поддерживаемые аудио форматы: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), Opus, FLAC с поддержкой потоков высокого разрешения (24 бит / 96 кГц) Поддерживаемые IOT-устройства: телевизор, ТВ-бокс, ТВ-приставка, очистители воздуха, пылесосы, камеры, лампочки, светильники, умные вентиляторы, умные вилки, проектор и так далее. Операционная система: Linux WiFi: 2.4G + 5G, Bluetooth: 4.2 Питание: 12 В / 1,5 А. Порт: розетка постоянного тока Цвет: белый Размеры и вес: 131 * 104 * 151 мм ; 842 г. Примечание: Диапазон поддерживаемых устройств IoT и музыкальных сервисов зависит от веб-сайта Google В комплекте Оригинальная колонка Xiaomi Mi Smart Speaker серебристого цвета Адаптер питания ЕС Упаковка производителя Руководство пользователя Особенности продукта Продукт Производител Redprice.sale4 year with us (Lviv) Report | 2 775 ₴ |
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GLКолонка Xiaomi Mi Smart
За допомогою колонки можна керувати пристроями Mi Smart, включаючи телевізор, телевізійну приставку, очищувачі повітря, пилососи, камери, лампочки, світильники, розумні вентилятори, розумні вилки, проектор і т.д. У колонку вбудовані Google Assistant і Chromecast. Вмикайте музику, переглядайте новини або встановлюйте будил... moreьник без жодних проблем.
Технічні характеристики:
- Модель продукту: L09G
- Мовна підтримка: польська та англійська програми (Google Assistant, Google Home) + англійська (мова)
- Чіп: 4-ядерний Amlogic A113X A53
- Hi-Fi процесор: TAS5805M
- ROM: 256 MB, RAM: 512 MB
- Динамік: 12 Вт, 2,5 дюйма
- Мікрофони 2
- Підтримувані аудіо формати: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), Opus,
- FLAC з підтримкою потоків високої роздільної здатності (24 біт / 96 кГц)
- Підтримувані IOT-пристрої: телевізор, ТВ-бокс, ТВ-приставка, очищувачі повітря, пилососи, камери, лампочки, світильники, розумні вентилятори, розумні вилки, проектор і так далі.
- Операційна система: Linux
- WiFi: 2.4G + 5G, Bluetooth: 4.2
- Живлення: 12 В / 1,5 А.
- Порт: розетка постійного струму
- Колір: білий
- Розміри та вага: 131 * 104 * 151 мм ; 842г.
- Примітка: Діапазон підтримуваних пристроїв IoT та музичних сервісів залежить від веб-сайту Google
У комплекті
- Оригінальна колонка Xiaomi Mi Smart Speaker сріблястого кольору
- Адаптер живлення ЄС
- Упаковка виробника
- Посібник користувача
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Xiaomi
- Код виробника QBH4190GL
- EAN 6934177723391
- Основна інформація
- Модель Mi Smart
- Блок живлення
- Блок живлення Мережа
- Максимальний час роботи від батареї Не застосовується
- Час заряджання Не застосовується
- Зв'язок та підключення
- Bluetooth Bluetooth 4.2
- AirPlay Немає
- NFC Немає
- Wi-Fi Так
- USB вхід Немає
- Вхід MicroUSB Немає
- Вхід USB-C Немає
- Вихід для навушників Немає
- Аудіовхід Немає
- Слот для карти пам'яті Немає
- Додаткові функції
- Мікрофон Вбудований
- Вбудоване радіо Немає
- Функція павербанку Немає
- Багатоточковий Немає
- TWS Немає
- Сумісність з голосовими помічниками Так
- Технічні характеристики
- Потужність 12 W
- Захист від бризок Ні
- Колір сріблястий
- Підсвічування Немає
- Вага 842 g
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 2 785 ₴ |
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GLКолонка Xiaomi Mi SmartС помощью колонки можно управлять устройствами Mi Smart, включая телевизор, телевизионную приставку, очистители воздуха, пылесосы, камеры, лампочки, светильники, умные вентиляторы, умные вилки, проектор и т.д. В колонку встроены Google Assistant и Chromecast. Включайте музыку, просматривайте новости или устанавливайте будильн... moreик без всяких проблем.Техниче Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 2 781 ₴ |
Video reviews
Xiaomi Smart Speaker - Глобальная версия умного динамика, Ок Google! Озвучка Home Assistant
30 March 202135 916 view
MI SMART SPEAKER — ПЕРВОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ
21 October 202114 443 view
Mi Smart Speaker - пример общения с умной колонкой от Xiaomi и все её характеристики
19 October 20218 722 view
Обзор Xiaomi MI SMART speaker на русском. Проверка команд и возможностей локаизации
5 May 202111 489 view
Xiaomi Smart Speaker with Google Home?! Full Walkthrough review [Xiaomify]
31 October 2020294 965 view
Xiaomi Mi Smart Speaker: The BEST $50 Google Home-powered Speaker!
15 December 202025 882 view
Xiaomi Mi Smart Speaker Review - BEST Affordable Smart Speaker?
5 February 202115 676 view
Как включить микрофон на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Выключить микрофон - Xiaomi Mi Smart Speaker
30 April 2021263 view
Как настроить чувствительность голоса "OK Google" - Xiaomi Mi Smart Speaker?
4 May 2021176 view
Как отключить уведомления на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Уведомления - Xiaomi Mi Smart Speaker
30 April 2021182 view
Как сменить название Xiaomi Mi Smart Speaker? / Новое название - Xiaomi Mi Smart Speaker
30 April 2021189 view
Как настроить евалайзер на Xiaomi Mi Smart Speaker? / настройка equalizer - Xiaomi Mi Smart Speaker
4 May 20211 064 view
Как отключить интернет на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Отключить WiFi на Xiaomi Mi Smart Speaker
30 April 2021253 view
Для чего нужен Sound Streaming на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Передача звука Xiaomi Mi Smart Speaker
30 April 2021960 view
Как установить по умолчанию Xiaomi Mi Smart Speaker? / Xiaomi Mi Smart Speaker as Default
4 May 2021766 view
Как поменять комнату на Xiaomi Mi Smart Speaker? Смена режима комнаты на Xiaomi Mi Smart Speaker
4 May 2021196 view
Активация функции "Окей, Гугл" на Xiaomi Mi Smart Speaker / Как включить голосового помощника?
27 April 20213 596 view
Mi Band 5, Mi Smart Speaker and More from Xiaomi! *GIVEAWAY*
25 October 20209 153 view
Unboxing the Mi Smart Speaker...
1 October 20204 277 view
UNBOXING XIAOMI SMART SPEAKER WITH TOUCH SCREEN/MOMMY HAZEL PO
20 January 2021136 view
Redmi K50 I Unboxing With Xiaomi Smart Speaker|Unboxing| Mayank stuff
4 August 2022534 view
This is "SUPER" Value for Money! | Mi Smart Speaker!
2 October 202086 210 view
Mi Smart Speaker Tips And Tricks In HINDI - Mi Smart Speaker REVIEW
11 October 202016 679 view
Mi Smart Speaker Review ll in Telugu ll
3 October 2020133 158 view
Mi Smart Speaker - Unboxing & Hands On [FUNNY]
1 October 2020111 253 view
Unboxing Xiaomi Mi Smart Speaker|#shorts#ytshorts|Built In Google Assistant|Mi Smart Speaker Unbox
21 June 2021670 view
Can Mi Smart Speaker Make You Become a Smart Chef? #MiSteryBOX | @Martijn Wester
18 November 20209 493 view
MI SMART SPEAKER UNBOXING AND REVIEW IN HINDI
7 October 2020277 661 view
XIAOMI MI SMART SPEAKER UNBOXING & SOUND TEST! (OK GOOGLE) | Cathy's Unboxing
23 January 202211 903 view
#MiSteryBOX: Mi Smart Speaker | @xiaomify
28 November 202010 739 view
Mi Smart Speaker - REVIEW - The Dot Killer
1 October 202022 593 view
Mi Smart Speaker : Smart Home Speaker On A Budget
1 October 2020119 875 view
COMPARISON - Amazon Alexa Echo Dot 4th Gen vs Mi Smart Speaker - Best Budget Smart Speaker
10 November 202058 683 view
Xiaomi Mi Smart Speaker Review - BEST SMART SPEAKER @ Rs.3499!!
4 October 202014 408 view
Xiaomi Mi Smart Speaker / Configuración & Review
7 March 202122 373 view
Xiaomi Mi Smart Speaker - inteligentny głośnik pod WiFi za 170 zł? / test, recenzja, review
19 April 20228 087 view
Głośnik z Asystentem Google - XIAOMI Mi Smart Speaker
17 November 202027 534 view
Google Home vs XIAOMI Mi Smart Speaker
16 December 202020 578 view
We recommendCompare using chart →
from 3 495 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Chromecast, Google Assistant and Alice, network audio, control via smartphone, 20 W, 60 – 20000 Hz, sound 360°
from 2 202 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, network audio, control via smartphone, sound 360°
from 3 999 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, Google Assistant and Alice, network audio, control via smartphone, 20 W, 65 – 20000 Hz, sound 360°
from 1 947 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, network audio, control via smartphone, sound 360°
from 4 599 ₴
smart speaker, channel 1.0, AAC, Apple Siri, network audio, control via smartphone, sound 360°
from 3 199 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth, Wi-Fi, Amazon Alexa, network audio, control via smartphone, sound 360°
from 2 499 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, network audio
from 2 192 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, network audio, control via smartphone, sound 360°
from 14 399 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Apple Siri, Multiroom, control via smartphone, sound 360°
from 2 466 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, network audio
from 4 095 ₴
smart speaker, channel 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, network audio
from 3 034 ₴
smart speaker, channel 2.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Chromecast, Google Assistant, network audio, Multiroom, control via smartphone