Офісний стіл 1stPlayer Moto-E 1460
Відео 3Фото 7 |
1stPlayer Moto-E 1460 1400x600 мм1600x750 мм |
|
Ергономічний комп'ютерний (ігровий) стіл з прямою прямокутною стільницею (1400х600 мм, з виїмкою для кабелів), швидкодіючою моторизованою системою регулювання висоти, Т-подібними ніжками, великим комплектним килимком та пристроями для оптимізації кабель-менеджменту. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований користувачів, які проводять багато часу за ПК.
Підійде і геймерам та IT-фахівцям, які постійно працюють за монітором. Причому на стільниці такої ширини можна спокійно розмістити два монітори з діагоналлю до 27 дюймів. Моторизована система регулювання із зручною панеллю управління та монохромним LED-дисплеєм дає можливість користувачеві швидко змінювати висоту положення стільниці. При цьому максимальна висота комп'ютерного столу 1stPlayer Moto-E 1460 складає 118 см, що дозволяє працювати стоячи.
На думку багатьох лікарів, чергування сидячої роботи з робочими сесіями в положенні стоячи дозволяє збалансувати навантаження на хребет і підтримувати оптимальний кровообіг. Регулярна робота стоячи також допомагає знизити рівень цукру в крові, зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань та ожиріння. Стільниця має ефектне зносостійке покриття з P2PB (матеріал на основі вуглецевих волокон). У комплект також входить знімна підставка для чашок, гак для підвішування навушників та великий тканинний килимок (700х600х2 мм).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Купити 1stPlayer Moto-E 1460
Усі ціни 24 →1stPlayer Moto-E 1460 Black | 9 569 грн. |
Комп'ютерний ігровий стіл 1stPlayer Moto-E 1460 | 9 739 грн. |
Геймерский стол 1stPlayer Moto-E 1460 Black | 9 999 грн. |
1Stplayer 1stPlayer Moto-E 1460 Black | 9 999 грн. |
Геймерський стіл 1stPlayer Moto-E 1460 Black | 9 999 грн. |
Модификації 1stPlayer Moto-E 1460
Ціни на 1stPlayer Moto-E 1460 |
---|---|---|---|---|
1stPlayer Moto-E 1460 | від 9 569 грн. | 35 пропозицій | ||
1stPlayer Moto-E 1675 | від 10 689 грн. | 28 пропозицій |