Офісний стіл 1stPlayer Moto-GT 1675
Фото 8 |
1stPlayer Moto-GT 1675 1400x600 мм1600x750 мм |
|
Великий комп'ютерний стіл із прямою прямокутною стільницею (1600х750 мм), що має ергономічний дугоподібний виріз, практичною моторизованою системою зміни висоти, надійною сталевою рамою, Т-подібними ніжками, знімним підсклянником та пристроями для оптимального укладання кабелів. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований користувачів, які проводять багато часу за персональним комп'ютером.
Ідеально підійде як геймерам, так і IT-фахівцям, які постійно працюють за монітором. Моторизована система регулювання висоти з інформативною панеллю керування, обладнаною цифровим LED-дисплеєм, дозволяє змінювати висоту положення стільниці. При цьому максимальна висота комп'ютерного столу 1stPlayer Moto-GT 1675 може досягати 117 см, що дозволяє працювати стоячи. Лікарі-ортопеди вважають, що чергування сидячої роботи з робочими сесіями в положенні стоячи дозволяє оптимальним чином навантажувати хребет, запобігаючи його викривленню та супутніх проблем. Періодична робота стоячи зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, допомагає знизити рівень цукру в крові, служить профілактикою діабету другого типу та ожиріння. Бездоганну стійкість конструкції забезпечують дві міцні сталеві ніжки, а стільниця виконана із ДСП із зносостійким декоративним покриттям. В комплект входить підставка для чашок і гачок для навушників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Купити 1stPlayer Moto-GT 1675
Усі ціни 22 →1stPlayer Moto-GT 1675 | 13 339 грн. |
Геймерский стол 1stPlayer Moto-GT 1675 | 11 877 грн. |
Комп'ютерний стіл 1stPlayer Moto-GT 1675 | 13 218 грн. |
Компьютерный стол 1stPlayer Moto-GT 1675 | 13 999 грн. |
Геймерський стіл 1stPlayer Moto-GT 1675 | 13 999 грн. |
Модификації 1stPlayer Moto-GT 1675
Ціни на 1stPlayer Moto-GT 1675 |
---|---|---|---|---|
1stPlayer Moto-GT 1460 | від 10 363 грн. | 22 пропозиції | ||
1stPlayer Moto-GT 1675 | від 11 877 грн. | 30 пропозицій |