Сонячна панель 2E 2E-PSP0010 14 Вт
Відео 3Фото 12 |
2E 2E-PSP0010 14 Вт |
|
Вихід USB-A 5V/2.4A (1шт). Розміри у складеному вигляді 148x153 мм, розміри у розкладеному вигляді 660x148 мм. Клас вологостійкості IPX4
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-PSP0010 14 Вт
Усі ціни 26 →Портативная солнечная панель 2E 14 Вт (2E-PSP0010) 152782 | 1 798 грн. |
2E 2E 2E-PSP0010 | 1 798 грн. |
Портативна сонячна панель 2E PSP0010, 14 Вт 2E-PSP0010 | 1 798 грн. |
Портативний зарядний пристрій 2E сонячна панель 14 Вт, USB-A (2E-PSP0010) | 1 869 грн. |
2E солнечная панель 14 Вт, USB-A (2E-PSP0010) | 1 869 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди