Сонячна панель 2E 2E-LSFC-120 120 Вт
Фото 7
2E 2E-LSFC-120 120 Вт
Основне
Призначенняпортативна
Типмонокристалічна
Характеристики (STC)
Потужність STC (Pmax)120 Вт
Номінальна напруга (Vmp)18 В
Номінальний струм (Imp)6.6 А
Ефективність20 %
Функції та можливості
USB-A1 шт.
3.4 А
24 Вт
USB-C1 шт.
3 А
18 Вт
Вихід DC
Складана конструкція
Опорна підніжка
Підвісна конструкція
Загальні характеристики
Габарити1660x520x25 мм
Розміри у складеному вигляді370x520x50 мм
Вага4.7 кг
Комплектаціяперехідники
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Вихід DC5521 (тато) та Anderson, в комплекті перехідники
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 2E-LSFC-120 120 Вт
Портативна сонячна панель 2E 2E-LSFC-120 120 Вт зарядний пристрій, DC, USB-С PD18W, USB-A 24W
Заряджайте майже будь-які пристрої завдяки портативній сонячній панелі 2Е із зарядним кабелем, який є в комплекті постачання.... щеБа більше, кабель можна використовувати для підключення панелі до портативної електростанції, що є неспростовною перевагою під час вибору на користь цієї моделі. Панель має сумарну потужність 120 Вт і коефіцієнт конверсії ≥20 %. Для заряджання пристроїв
Офіційний партнер 2E
Titan.ua
(Львів)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
Портативна сонячна панель 2E, DC 120 Вт, USB-С 18 Вт, USB-A 24 Вт (2E-LSFC-120)
ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
Зарядний пристрій на сонячній батареї 2E 2 E-LSFC-120
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Портативна сонячна панель 2E DC 120 Вт (2E-LSFC-120)
Доставка по всій Україні
Mexter.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 25 міс. від виробника
2E Портативна сонячна панель, 120 Вт зарядний пристрій, DC, USB-С PD18W, USB-A 24W