Монітор 2E B2423B 23.8 " чорний (2E-B2423B-01.UA)
Бюджетний 24-дюймовий монітор торгової марки 2E – це універсальне рішення для невибагливих завдань. Він підійде для офісної роботи, може використовуватись на стійці ресепшн, пунктах охорони тощо. Модель підтримує роздільну здатність 1920 на 1080 пікселів і базується на 8-бітній VA-матриці, яка має цілком стандартну пікову яскравість (300 ниток) і хорошу статичну контрастність 3000:1.
Монітор 2E B2423B порадує якісною картинкою у приміщенні з вимкненим або приглушеним світлом, що робить його гідним варіантом для перегляду серіалів та фільмів. З інших особливостей варто виділити відносно невелику затримку відгуку (5 мс від сірого до сірого) при типовій за нинішніми мірками частоті оновлення до 75 Гц. Ще варто виділити відсутність мерехтіння підсвічування (Flicker-Free), підтримку технології AMD FreeSync (здатна порадувати невибагливих цінителів ігор) та збалансований набір портів підключення, включаючи VGA та HDMI. З конструктивних особливостей можна відзначити безрамковий дизайн та виносний блок керування (корпус через це виглядає менш масивно).
Купити 2E B2423B 23.8 " чорний
Усі ціни 50 →2E 23.8" B2423B (2E-B2423B-01.UA) Black 2E-B2423B-01.UA | 3 613 грн. |
Монітор 23.8" 2E B2423B (2E-B2423B-01.UA) | 3 699 грн. |
Монитор 2E 23.8" B2423B D-Sub, HDMI, VA, 75Hz, FreeSync 2E-B2423B-01.UA | 3 616 грн. |
2E B2423B (2E-B2423B-01.UA) | 3 399 грн. |
2E B2423B 2E-B2423B-01.UA | 3 529 грн. |