Настінне кріплення Walfix R-203B
Walfix R-203B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-203B
Усі ціни 20 →Walfix R-203B | 147 грн. |
Кронштейн Walfix R-203B | 157 грн. |
Кронштейн Walfix R-203B (VESA100х100) | 155 грн. |
Walfix R-203B (VESA100х100) | 155 грн. |
Кронштейн Walfix R-203B (VESA100х100) | 391 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →