Монітор 2E N2723B 27 " чорний (2E-N2723B-01.UA)
Фото 15 |
2E N2723B 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити 2E N2723B 27 " чорний
Усі ціни 42 →2E 27" N2723B (2E-N2723B-01.UA) Black 2E-N2723B-01.UA | 5 225 грн. |
Монітор 27" 2E N2723B (2E-N2723B-01.UA) | 5 299 грн. |
Монитор 2E 27" N2723B D-Sub, HDMI, IPS, 75Hz, Pivot 2E-N2723B-01.UA | 5 299 грн. |
Монітор 2E 27" N2723B (2E-N2723B-01.UA) | 4 999 грн. |
2E N2723B 2E-N2723B-01.UA | 5 159 грн. |
ще 20 пропозицій