Монітор 2E F2723B 27 " (2E-F2723B-01.UA)
2E F2723B 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:230 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити 2E F2723B 27 "
Усі ціни 52 →2E 27" F2723B (2E-F2723B-01.UA) Black 2E-F2723B-01.UA | 4 370 грн. |
Монітор 27" 2E F2723B (2E-F2723B-01.UA) | 4 349 грн. |
Монитор 2E 27" F2723B D-Sub, HDMI, IPS, 75Hz 2E-F2723B-01.UA | 4 449 грн. |
Монітор 27" 2E F2723B (2E-F2723B-01.UA) 2E-F2723B-01.UA | 4 449 грн. |
Монітор 2E F2723B (2E-F2723B-01.UA) | 4 499 грн. |
ще 20 пропозицій