Персональний комп'ютер 2E Octal Calleo 2E-9459
Відео 1Фото 6 | від 32 251 до 36 095 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i3, 13100F, 3.4 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Calleo 1
Характеристики
2E Octal Calleo 2E-9459 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Calleo 2E-9459
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-9459) | 32 251 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-9459) | 32 251 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i3-13100F, 16Gb, F1TB, NVD3050-8, H610, GB700, 55 | 32 909 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-9459) 2E-9459 | 32 669 грн. |
Компьютер персональный 2E Octal Intel i3-13100F/H610/16/1000F/NVD3050-8/Fr | 32 909 грн. |
2E Octal (2E-9459) 2E-9459 | 32 283 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Octal Intel i3-13100F/H610/16/1000F/NVD3050-8/Fr | 32 909 грн. |
2E 2E-9459 | 36 095 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i3-13100F/H610/16/1000F/NVD3050-8/Fr | 34 559 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо