Персональний комп'ютер 2E Decimal Turbo 2E-10032
від 45 197 до 50 590 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Decimal Turbo 32
Характеристики
2E Decimal Turbo 2E-10032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Decimal Turbo 2E-10032
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Decimal (2E-10032) | 45 197 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Decimal (2E-10032) | 45 197 грн. |
Компьютер 2E Decimal Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD3060-12, B660, G2057W | 46 119 грн. |
Системний блок 2E Decimal (2E-10032) 2E-10032 | 45 439 грн. |
Компьютер персональный 2E Decimal Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD3060-12, | 46 119 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо