Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10162
Фото 4 | від 27 016 до 30 239 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 5, 5500, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Spargo Neo 46
Характеристики
2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10162 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10162
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10162) | 27 018 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10162) | 27 018 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10162) | 27 379 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F1TB, NVD3050- | 27 569 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10162) | 27 379 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо