Персональний комп'ютер 2E Decimal Hexagon 2E-10000
Фото 7 | від 45 266 до 50 686 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Decimal Hexagon 32
Характеристики
2E Decimal Hexagon 2E-10000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Decimal Hexagon 2E-10000
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Decimal (2E-10000) | 45 266 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Decimal (2E-10000) | 45 266 грн. |
Системний блок 2E Decimal (2E-10000) | 45 529 грн. |
Системний блок 2E Decimal (2E-10000) 2E-10000 | 45 529 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо