Портативна колонка 2E SoundXTube Plus
Фото 3 |
2E SoundXTube Plus |
|
Багатофункціональна мобільна акустична система підвищеної потужності з бездротовим підключенням, гарною автономністю, FM-тюнером, USB-портом та тканинною ручкою для перенесення. Корпус пристрою виконаний із міцного ABS-пластику з покриттям soft-touch, а його циліндричний корпус без проблем поміститься у середніх розмірах сумки або рюкзаку. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, призначений для акустичного оформлення закритих приміщень площею до 30 кв.м та відкритих майданчиків.
Захист класу IPX6 дозволяє використовувати акустичну систему 2E SoundXTube Plus на березі водойми. Вирізняється вражаючою максимальною гучністю з повноцінним басом. Комбінована система з двох активних динаміків (52 мм) та пари великих пасивних радіаторів розвиває потужність до 40 Вт та відтворює звук у діапазоні від 80 Гц до 18 кГц. Відмінне опрацювання низькочастотного діапазону порадує любителів хіп-хопу та EDM, а яскраві середні частоти – шанувальників популярної музики.
Для бездротового підключення колонки до пристрою джерела використовується інтерфейс Bluetooth 5.0, що стійко працює в радіусі 10 м. Роботу з аналоговим сигналом забезпечить лінійний вхід AUX IN. Підтримується відтворення аудіофайлів форматів mp3, wav, wma з USB-накопичувачів, що підключаються. Роз'єм USB Type-C із підтримкою Quick Charge дозволяє швидко заряджати колонку, а потужна батарея забезпечує тривале звучання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E SoundXTube Plus
Усі ціни 124 →Портативна акустика 2E SoundXTube Plus (2E-BSSXTPWBL) Blue | 1 899 грн. |
Портативна акустика 2E SoundXTube Plus TWS, MP3, Wireless, Waterproof Blac | 1 999 грн. |
Акустика 2E SoundXTube Plus Red (2E-BSSXTPWRD) | 1 868 грн. |
Акустика 2E SoundXTube Plus Red (2E-BSSXTPWRD) | 1 851 грн. |
Акустика 2E GAMING SoundXTube Plus (Blue) 2E-BSSXTPWBL | 1 999 грн. |